Trendyol 10TL altı ürün önerisi

Telefon numarası girerek aldınız sanırım. Ben de bir sürü araştırmıştım iki hafta falan önce ama bir şey bulamamıştım.

Yaklaşık 3 ay önce yapsaydınız bu durumu 20 TL veriyordu, genelde de kargolar ücretsizdi. Ben kendime 15 tane çorap, 13 tane uç kutusu, 2 tane de kitap almıştım beleşe. Tabii köydeki akrabalarımı arayıp hep gelen kodu söylemelerini istedim orası ayrı ama hala kullanıyorum kaliteli çoraplar. Şu anda da Vodafone kullanıcılarına özel 150 TL ve üstü alışverişe 40 Trendyol cüzdanı veriyor. Tam tıraş makinesi alacakken gördüm oradan da kaptım 40 TL. Üstüne 10 TL daha yükledim bir 10 TL daha verdi etti 50 TL :). Ha bir de getir uygulamasında 40 TL ve üzeri alışverişe 30 TL indirim var (hala geçerli). Genelde akşamları 9'dan sonra veriyorlar. Öyle de 10 TL'ye 4 lt kola, 5 çikolata, 4 tane bisküvi ve en büyük boy cips aldım geçen hafta. Benim bildiklerim bu kadar.

Bu indirim günlerinde oyun yerine özellikle kitapta güzel indirimler var. Bakabilirsin.

Edit: Biraz bakındığımda çiçeklerdede indirim varmış. Annene Sürpriz yapabilirsin :).

Yeni konular

Geri
Yukarı