Trendyol 14 günlük iade hakkim yok diyor

Hakkını savun dostum. Tüketici haklarına başvurabilirsin.

THH başvurmak en iyisi beğenmediğin ürünü kullanma gibi bir zorunluluğun yok.

Ürün bana geri kargolaniyor hocam geldiğinde, ürünü beğenmedim diyerek iadesini yapacağım tekrardan. Bakalım olmassa heyete başvuru yapicam

Ürün bana geri kargolaniyor hocam geldiğinde, ürünü beğenmedim diyerek iadesini yapacağım tekrardan. Bakalım olmassa heyete başvuru yapicam
asla vazgeçme . sen tüm yolu dene bence dostum iade et tekrar olmazsa tüketici haklarına başvur.

Hakkını savun dostum. Tüketici haklarına başvurabilirsin.
Ekranın ışık sızması donanımsal bir hata nasıl olmuyor onu anlayamiyorum tekrar iadesini isteyip heyete başvuru yapacağım. Bakalim
THH başvurmak en iyisi beğenmediğin ürünü kullanma gibi bir zorunluluğun yok.
Öyle hocam daha önce başıma geldi iadesini sorunsuz aldilar. Keşke ilk iadem de sıkıntılı ürün değilde beğenmedim diyerek iade talebi oluştursaydim. Bana kargolaninca, tekrar iade talebi oluşturacağım. Daha 6 günlük cayma hakkı sürem var

Bir de şansınızı öyle deneyin hocam. Eğer olmazsa arkanızda kapı gibi THH var

İçine işletim sistemi kurulan bilgisayarlar geri alınmıyor. THH'ye gitseniz daha aleyhinize karar çıkar.
Tüketici hak heyetine başvurduğunu an seve seve iade kabul ediyorlar, içine windows kurulsa bile bizzat deneyimledim

Tüketici hak heyetine başvurduğunu an seve seve iade kabul ediyorlar, içine windows kurulsa bile bizzat deneyimledim
Eyvallah hocam, ya içim rahatladı biraz windowsu kaldırarak iadesini deneyecektim, yarın ürünün satıcısı GTI bilisimi arayacağım yardımcı olmazlar ise direkt tüketici heyetine başvuru yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…