Trendyol 14 günlük iade hakkim yok diyor

cimerden de yazın hocam. genelde ne kadar konuşursanız konuşun çamura yatıyorlar cimere şikayet edince anında çözülüyor hemen arıyorlar yardımcı olalım diyorlar.

bu arada tamamen merakımdan soruyorum, pcnin markası nedir hocam

cimerden de yazın hocam. genelde ne kadar konuşursanız konuşun çamura yatıyorlar cimere şikayet edince anında çözülüyor hemen arıyorlar yardımcı olalım diyorlar.

bu arada tamamen merakımdan soruyorum, pcnin markası nedir hocam
Lenovo hocam, yarın eğer laptop satıcısı bana olumlu bir dönüş yapmaz ise, Şikayetvar, Cimer her türlü platforma şikayetimi yazıp heyete başvuracağım.

Ekranın ışık sızması donanımsal bir hata nasıl olmuyor onu anlayamiyorum tekrar iadesini isteyip heyete başvuru yapacağım. Bakalim

Öyle hocam daha önce başıma geldi iadesini sorunsuz aldilar. Keşke ilk iadem de sıkıntılı ürün değilde beğenmedim diyerek iade talebi oluştursaydim. Bana kargolaninca, tekrar iade talebi oluşturacağım. Daha 6 günlük cayma hakkı sürem var
IPS Glow bahsettiğiniz durum. Donanımsal bir sorun var diyemem fakat iade her türlü sizin hakkınız.

IPS Glow bahsettiğiniz durum. Donanımsal bir sorun var diyemem fakat iade her türlü sizin hakkınız.
Hocam özellikle ona dikkat ettim, fakat değil özellikle sol üst ve sağ altta çizgi halinde sızma var sadece siyah ekranda değil başka renklerde dahi belli oluyor. Beyazlar bazi yerlerde sarımsı bazı yerlerde kar beyazı gibi duruyordu, normalde IPS panel Asus kullaniyorum onda da sızma var fakat rahatsız edici degildi

Eyvallah hocam, ya içim rahatladı biraz windowsu kaldırarak iadesini deneyecektim, yarın ürünün satıcısı GTI bilisimi arayacağım yardımcı olmazlar ise direkt tüketici heyetine başvuru yapacağım
14 günü geçirmemeye bak, oyalamalarına izin verme, dilersen dediğin gibi de yapabilirsin için rahat olsun diye.

14 günü geçirmemeye bak, oyalamalarına izin verme, dilersen dediğin gibi de yapabilirsin için rahat olsun diye.
Herkese teşekkür ederim öncelikle. Satıcı GTI bilişim ile görüştüm, durumu anlattım ve sağolsun lar iadeyi onaylayacaklarini,yardımcı olacaklarını söylediler. Tekrar iade oluşturdum. Bundan sonra asla Trendyoldan teknolojik bir ürün almam amazonun gözünü seveyim

Dostum ürünü alırken imzaladığın sözleşmeleri bir oku, eğer orda bilgisayarın kullanıldıktan sonra iade alınmayacağına dair ek bir madde yoksa 14 gün içinde iade hakkının olması lazım. Arızalı ürünü zaten iade edebiliyorsun ama arızasız elektronik ürünler kullanılınca ikinci el durumuna düştüğü için iadeleri aldığın siteye hatta satıcıya göre bile dallanıp budaklanıyor maalesef.. Umarım iade edebilirsin.
Ek bir madde de olsa iade edebilir. O madde tamamen kişisel olarak konuyor.

Ek bir madde de olsa iade edebilir. O madde tamamen kişisel olarak konuyor.
Sözleşmeyi okudum hocam. Yasada yazan hijyen kullanımına aykırı ve bilgisayar sarf malzemeleri, tek kullanımlık elektronik bileşenlerin iadesi olamaz deniyor. Trendyol da bu maddeyi kötüye kullanarak laptoplari bu kategoride değerlendiriyorlar.

Bu ürünü kullanmadan, sıkıntı olup olmadığını anlayamam ki hocam. Ekranı film izlerken fark ettim fotoğraflar da koydum. Bunda donanımsal sorun nasıl olmuyor onu da anlamıyorum.

Işık sızmasınin bu denli fazla olup göz yoracagini bilmiyorduk, böyle bir ekran beklemiyorduk.

Sen indirimden teşhir ürünü mü satın aldın? Satıcı, ışık sızması olduğunu sana bildirmiş gibi söyledin de anlayamadım. Tabii ki de THH'ye başvur en kısa zaman da ama teşhir ürünü aldıysan sonuç olumsuz.

Trendyol ve Amazon'u kıyaslamak Amazon'a hakaret olur zaten. En azından iade onaylanacak demişler. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı