Trendyol Alışverişinde '3D Secure' Gelmedi

Vegapunk

Kilopat
Yer
Yatak
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
Merhabalar.

Bugün trendyol.com'dan mont siparişi verdim. Kredi kartı bilgilerimi girdim fakat siparişi onayladıktan sonra "3D Secure " çıkmadı. Sipariş işlemimi gerçekleştirdiğim vakit, kartınızdan şu kadar para çekildi diye telefonuma bir bilgilendirme gelmedi. Size de böyle bir durum oldu mu diye sormak istedim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitenin ödeme sistemine ayırdığı bütçeye göre bu şekilde bir durum olabiliyor. Örneğin amazonda bırakın 3D Secure'u cvc bile sormuyor. Herhangi bir sorun olursa firma zarara uğrayabileceğinden bu olayı sadece büyük firmalar kolaylık sağlamak amaçlı yapıyor diye düşünüyorum.

Sitenin ödeme sistemine ayırdığı bütçeye göre bu şekilde bir durum olabiliyor. Örneğin amazonda bırakın 3D Secure'u cvc bile sormuyor. Herhangi bir sorun olursa firma zarara uğrayabileceğinden bu olayı sadece büyük firmalar kolaylık sağlamak amaçlı yapıyor diye düşünüyorum.

Peki kredi kartından para çekilmiş midir? Çünkü kart hareketlerine baktığımda listede çıkmıyor.😁

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı