Trendyol beyanname süreci

siyamaske

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben Trendyol'dan Azerbaycan'a bir mont sipariş verdim. Bildiginiz gibi gümrük beyannamesi lazim bunun icin. Bir de bir telefon kilifi sipariş verdim. O problemsiz beyannamesi geldi. Ben de beyan ettim ama montta bir problem var. Montun beyannamesi 1 gün sonra geldi ama Trendyol'da baktigimda hala transfer merkezinde diyor ama kilif gumruk onayini gecmis gozukuyor. Montun da boyle olmasi gerekmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, ben Trendyol'dan Azerbaycan'a bir mont sipariş verdim. Bildiginiz gibi gümrük beyannamesi lazim bunun icin. Bir de bir telefon kilifi sipariş verdim. O problemsiz beyannamesi geldi. Ben de beyan ettim ama montta bir problem var. Montun beyannamesi 1 gün sonra geldi ama Trendyol'da baktigimda hala transfer merkezinde diyor ama kilif gumruk onayini gecmis gozukuyor. Montun da boyle olmasi gerekmez mi?
Farklı taşıyıcı firmalar olabilir. Kılıf daha yakında ise o daha hızlı gelmiş olabilir. Gümrük işlemi kılıfın daha önce bitmiş olabilir.

Bilemiyorum. Sorun olmaz en fazla 1-2 gün geç gelir.

Montda gumrukden gecti simdi ama ben bir şey daha sipariş vermisdim bir oyuncak sipariş vermisdim o ise hala siparisiniz hazirlaniyor diyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231124_160252_Chrome.jpg
    Screenshot_20231124_160252_Chrome.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 10

Geri
Yukarı