Trendyol Cüzdan Kullanımı

Cüzdanda 10 TL var, 50 TL yüklersem 60 TL ürün fiyatına denk geliyor. O sırada da 20 TL indirim kuponumu kullanacağım, şu an cüzdanda 10 TL olan bakiye de hediye olarak geldiği için ürün bana 30 TL'ye gelmiş olacak.

Evet, indirimlerin üzerine böyle küçük kuponları ekleyince çok daha uyguna geliyor her şey. Tek sıkıntı indirimde olan bir ürüne indirim kuponu ekleyemememiz.
Cüzdanda %2 geri iade de var 1TL kadar da oradan gelir herhalde 😀

Cüzdanda 10 TL var, 50 TL yüklersem 60 TL ürün fiyatına denk geliyor. O sırada da 20 TL indirim kuponumu kullanacağım, şu an cüzdanda 10 TL olan bakiye de hediye olarak geldiği için ürün bana 30 TL'ye gelmiş olacak.
Sepette indirin kuponu kullanırsan, kalan tutarı ödersin. 60-20=40 ödemen tutar. Cüzdan parası +10 sen +30 daha ekleyeceksin. Geriye yüklediğin parayı dilersen çekebilirsin.

Ben sorun devam ediyor sandım. Sazan gibi atladım :)

Sepette indirin kuponu kullanırsan, kalan tutarı ödersin. 60-20=40 ödemen tutar. Cüzdan parası +10 sen +30 daha ekleyeceksin. Geriye yüklediğin parayı dilersen çekebilirsin.

Ben sorun devam ediyor sandım. Sazan gibi atladım :)
Aynen, 40 TL ödemiş olacağım sistem üzerinde ama kendi cebimden çıkan ücret 30 TL.

10TL yüklemene 10TL yükleme kampanyası sizde yok mu? Cüzdanın en altında kutucuğun içinde.

Cüzdan başlığında şöyle bir görüntü şeklinde oluyor.

885256e92826b838f6bc5a18009c368f.jpg

10TL yüklemene 10TL yükleme kampanyası sizde yok mu? Cüzdanın en altında kutucuğun içinde.

Cüzdan başlığında şöyle bir görüntü şeklinde oluyor.

Eki Görüntüle 724150
Evet var, onu da düşündüm şimdi 10 TL daha yüklersem cüzdanda 30 TL olacak, büyük ihtimal tek seferlik içindir bu 10 TL yükle 10 TL kazan olayı. Yani 10 TL yüklersem bakiye 30 TL olacak, 20 TL cebimden çıkmayacak, bunun üzerine 10 TL'yi aldıktan sonra 30 TL yüklersem 60'a tamamlarım, üzerine 20 TL kuponla satın alırsam 20 TL ödemiş olurum. Ama yer mi acaba denemek lazım.

Olur olur. Hatta 30TL alışveriş yaptım. 20TL cüzdan parası vardı. Sadece 10TL yükledim. Ürünü 10TL'ye almış oldum. Yakınlarımın hesaplarını bu şekilde aktif edip kullanıyorum. Güzel güzel tasarruf ediyorum. :)

Olur olur. Hatta 30TL alışveriş yaptım. 20TL cüzdan parası vardı. Sadece 10TL yükledim. Ürünü 10TL'ye almış oldum. Yakınlarımın hesaplarını bu şekilde aktif edip kullanıyorum. Güzel güzel tasarruf ediyorum. :)
Yakınlarınkini de kullanmak mantıklı, farklı numaralardan aktif edip en az 40-50 TL karda oluruz. Ama mesela, yeni bir hesap açsam arkasından babamın numarasını girip cüzdanı aktif etsem direkt 10 TL gelip kullanabilir miyim ki? Yani hesap açtıktan sonra belli bir miktar alışveriş yapmak veya zamanın geçmesi gerekiyor mu o 10 TL aktifleştirmede verilen bakiye hediyesi için.

Belli bir vakit geçmesi gerekmiyor. Sadece hesapların şifrelerini unutmayın. Zaman zaman güzel kuponlar gelebiliyor. Öyle ki bazı hesaplara hoş geldin indirim kuponu tanımlanabiliyor. Cüzdandaki hediye bakiyeyi kullanmak için TL yüklemen gerekebilir.
Az önce hesapta olan 20TL cüzdan kodunu tek başına kullanmak istedim olmadı. Haberin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı