Trendyol Express kargo aynı yerlerde dolanıp duruyor

enesaak

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi geceler Technopat. 18 Mart tarihinde Trendyol üzerinden ayakkabı siparişi vermiştim. Tahmini teslim tarihi 22 Mart olarak gözüküyordu ama çoktan geçti. İşin asıl anlamadığım tarafı kargo sürekli aynı yerlere gidip geliyor. Aşağıya resmini bıraktım. Trendyol canlı destek ile görüştüğümde kargo linklerinin bazen yanlış güncellenebildiğini söyledi fakat ne kadar doğru bilmiyorum. Acaba yapmam gereken bir şey var mı?

1648158746144.png

şubeler arası sen dağıtıma ver, yok hayır sen ver tartışması çıkmış gibi duruyor :D 25 mart cuma günü yüksek ihtimalle eline ulaşır. Böyle durumlara düşmemek için genelde evime yakın bir hepsiburada veya trendyol anlaşmalı bir dükkana bıraktırıyorum kargomu. Hem öncelikli geliyor hem de evde vardım yoktum derdi olmuyor. En kötü ihtimalle haftasonu alıyorum sonuç olarak esnaflar her gün açıyor öneririm.

Şubeler arası sen dağıtıma ver, yok hayır sen ver tartışması çıkmış gibi duruyor :D 25 Mart cuma günü yüksek ihtimalle eline ulaşır. Böyle durumlara düşmemek için genelde evime yakın bir Hepsiburada veya Trendyol anlaşmalı bir dükkana bıraktırıyorum kargomu. Hem öncelikli geliyor hem de evde vardım yoktum derdi olmuyor. En kötü ihtimalle hafta sonu alıyorum sonuç olarak esnaflar her gün açıyor öneririm.

Benim kargo daha teslim edilecek şubeye bile ulaşmamış sanırım. Teslim edilecek şube liman şube olarak görünüyor. Kargo tuzla taraflarında bir sağa bir sola gidip duruyor😅

1 haftadır falan bu tarz durumlar yaşıyorum. Kargolarımın teslimat süreleri uzamaya başladı. Hoş onların belirlediği süreçte ulaştırılıyor ama farklı bir durum olduğu ortada.

Kargonun geç gelmesi benim için pek de bir problem değil de dediğim gibi sürekli aynı şubeler arası gidip gelmesi biraz garip.

Şubeler arası sen dağıtıma ver, yok hayır sen ver tartışması çıkmış gibi duruyor :D 25 Mart cuma günü yüksek ihtimalle eline ulaşır. Böyle durumlara düşmemek için genelde evime yakın bir Hepsiburada veya Trendyol anlaşmalı bir dükkana bıraktırıyorum kargomu. Hem öncelikli geliyor hem de evde vardım yoktum derdi olmuyor. En kötü ihtimalle hafta sonu alıyorum sonuç olarak esnaflar her gün açıyor öneririm.

Eğer benim gibi bahtsız bedevi ise bulunduğu yerde böyle hizmetler bulunmayabilir. Bandırma'da bana yakın 1 tane bile bulamamıştım. Şubeye gelse benim için daha iyiydi.

Eğer benim gibi bahtsız bedevi ise bulunduğu yerde böyle hizmetler bulunmayabilir. Bandırma'da bana yakın 1 tane bile bulamamıştım. Şubeye gelse benim için daha iyiydi.

Yaşadağım yer çok da kötü bir yer sayılmaz aslında. Avcılar/İstanbul da yaşıyorum. İlk defa böyle oluyor. Bir ara gel al noktası seçmeyi düşündüm de üşengeçliğim sağ olsun adrese teslim dedim.
Güncelleme: Transer merkezleri uzlaşmaya gidip orta yolu bulmuş gibiler. Kargom dağıtıma çıkmış.😊

Son düzenleme:

Geri
Yukarı