Trendyol Express kargo hareketi yok

boeingboy

Decapat
Yer
Gökyüzü
Daha fazla  
Dostlar, Trendyol üzerinden iki ayrı sipariş verdim ve ikisi de Trendyol Express ile taşınıyor. İlk başta sorun yoktu fakat bir günden fazla bir süredir ikisinde de hareket yok. Acaba sistemsel bir sorun mu var yoksa taşıma da bir sıkıntı mı oldu acaba? Şu anda bu sorun ile uğraşan var mı? Ya da daha önce başına böyle bir olay gelen?

Trendyol Express değil fakat Trendyol üzerinden aldığım üründede şu an aynı sorun var tahmini teslim tarihi 3.12.2022 gösteriyordu fakat Aras Kargo'nun sitesine bakınca hala yolda gözüküyor bekliyorum bende.

Trendyol Express değil fakat Trendyol üzerinden aldığım üründede şu an aynı sorun var tahmini teslim tarihi 3.12.2022 gösteriyordu fakat Aras Kargo'nun sitesine bakınca hala yolda gözüküyor bekliyorum bende.

Bende de aynı durum oldu kargom 2 haftada geldi.

Arkadaşlar 5 farklı mağazadan aynı gün sipariş verdim. Bunlardan 2'si takip sistemi ile eş zamanlı elime ulaştı art bir ürün de bu iki ürüne kıyasla 2 gün sonra takip sisteminde siparişiniz hazırlanıyor yazmasına rağmen onu da teslim aldım. Bu arada hala sipariş hazırlanıyor bilgisi mevcut. Son olarak bir hafta geçti hala 2 ürünü beklemekteyim. Çagrı merkezi durağanlık olduğunu söyledi hani yoğunluk dese bir çare anlarımda kargonun hareketsizlik nedeniyle olduğu yerde kalmasına anlam veremedim…

Geri
Yukarı