Trendyol garanti şartları

34lucifer28

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Trendyol'dan aldığımız herhangi bir ürün garanti süresinde arızalanırsa bu ürünü aldığımız mağzaya mı iade ediyoruz? Yoksa ürünün servisine mi veriyoruz? Bilgisi olan var mı? Yani örneğin Samsung SSD aldım 5 ay önce ve arıza durumunda iademi nereye bildirmem gerekiyor. Şimdiden tesekkürler.

İlk 15 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkı var. Daha sonrası ilk 6 içerisinde arıza yaparsa fabrikasyon arıza kabul edilebiliyor fakat doa kapsamı her üründe geçerli değil genelde elektronik ürünlerde geçerli. Bu koşullar haricinde ki arızalarda garantiye göndereceksiniz satıcının yükümlülüğü ortadan kalkar

Alma Trendyol'dan bir şey 1 aydır kargo bekliyorum bir sıkıntı yaşarsın müşteri hizmetleri de robot peki kayıt oluşturduk deyip geçiyorlar.

Alma Trendyol'dan bir şey 1 aydır kargo bekliyorum bir sıkıntı yaşarsın müşteri hizmetleri de robot peki kayıt oluşturduk deyip geçiyorlar.

Uyari için tesekkurler hocam. Ama SSD aldim ve 5 gunde gelmisti. Ancak şu an topladigim bilgisayarda sorun yasiyorum. Anakarttan suphe ettiler ve servise gitti. Anakartta sorun olmadigi ortaya cikti. Simdi butun gozler Trendyol'dan aldigim SSD'ye dondu. O yuzden danismak istedim. SSD aldigim yere iade edersem ki 5 ay oldu bana mağaza "bizi ilgilendirmez git Samsung'a ver" yapar mi diye bilgi almak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı