Trendyol iadesi ne zaman yapılır?

AlevnaX

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Birkaç bir şey satın aldım fakat adresi yanlış yazmışım. Hemen iptal edip adresi doğru yazıp sipariş ettim fakat 2 kez o parayı benden çekmiş Trendyol. Bu para iade edilir mi babamdan çok korkuyorum. Para iade edilmezse biraz dayak yiyeceğim gibi. Bir şeyler söyleyin çok korkuyorum.

Birkaç bir şey satın aldım fakat adresi yanlış yazmışım. Hemen iptal edip adresi doğru yazıp sipariş ettim fakat 2 kez o parayı benden çekmiş Trendyol. Bu para iade edilir mi babamdan çok korkuyorum. Para iade edilmezse biraz dayak yiyeceğim gibi. Bir şeyler söyleyin çok korkuyorum.
İş gününde paranızı iade ederler.

Şu an para iade edilmeyebilir. Hafta içini bekleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Para iadesini yapıyorlar ancak bankalar sizin hesabınıza geç düşürüyorlar. Sanırım kontrol vesaire ediyorlar. Benim iptal ettiğim siparişi 2 iş günü içerisinde yapmışlardı.

Trendyol'un iades sistemi güzel iadenizi hafta içi yaparlar. Kıyafet almıştım etiketini sökmeden direk geri gönderdim hemen aldılar.

Eğer elektronik ise şansınıza küsün. Çünkü ben sadece kutu bandını açtığım fareyi iade edemedim. 3 kez iade talebi oluşturdum ve iade raporu aldım. Yine de iade almadılar.

Keşke iptal etmeşey mişsin, adres değişikliği yapabilirdin 😅.

Eğer elektronik ise şansınıza küsün. Çünkü ben sadece kutu bandını açtığım fareyi iade edemedim. 3 kez iade talebi oluşturdum ve iade raporu aldım. Yine de iade almadılar.

Aldıktan hemen sonra iade ettim yani satıcı ürünü aldığımı bile görmemiştir :)

Keşke iptal etmeşey mişsin, adres değişikliği yapabilirdin 😅.

Denedim fakat telefona kod gönderdi şu anlık telefonum yok :(

Geri
Yukarı