Trendyol iadeyi 2 defa gönderdi

mutluay02

Decapat
Herkese iyi günler bundan 3 ay önce bir HP laptop satın aldım. Trendyol üzerinden (4084 TL ) daha sonra ürün arızalı çıktığı için iade ettim. Daha sonra iadem onaylandıktan sonra 4084 TL hesabıma geldi. Bende üzerinde bir miktar para daha ekleyip bir ASUS laptop ( 4226 TL ) ye satın aldım. Ürün özelliklerinde 8 GB RAM yazıyordu fakat bana gelince 4 kendi 4'te satıcı içine eklediği için garanti dışı kalır diye iade ettim. Daha sonra baktım hesabıma 4084 TL ( eski HP fiyatı ) yollamışlar daha sonra Trendyol'u aradım niye eksik yolladınız diye bana dekont mail atmışlar 4226 TL yolladık diye baktım dekont gerçekten 4226 TL az daha bekleyin dediler sonra bir baktım ertesi gün hesabıma 4226 TL geldi. İşin özeti Trendyol 2 kere 4084 TL 1 kere de 4226 TL yanlışlıkla yolladı hesabıma. Bunu nasıl iade ederim, nasıl bir süreç izlemeliyim yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Aynı şey başıma geldi, siz nasıl bir yol izlediniz acaba? Karşı taraf sizi aradı mı?
Hayır, aranmadım ben aradım e postama şirketin iban ve hesap numarasını attılar bende iadeyi yolladım. Siz yollarsanız dekontunuzu mobil bankacılıksa kaydedin şubeden havale eft yapacaksanız bankadan dekont isteyin ne olur ne olmaz.

Geri
Yukarı