Trendyol indirim kodu nasıl alınır?

mindshear

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde metroyla taksime giderken o reklamların döndüğü ekranlarda bir Trendyol indirim kodu çıktı. Ben mutlaka unuturum deyip fotoğrafını çekmek istedim. Ama telefonu çıkarıp çekene kadar ekran değişti. Şimdi Trendyol'dan bir alışveriş yapacağım ve indirim kuponu lazım. O kuponu gören, duyan, bilen biri varsa bana söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün sitesinde reklamı denk geldi bir saat kadar önce. "szndrm20" kodlu fakat nedir, nelerde geçerlidir göremedim. Tam başka yere tıkladığım anda geldi, kuponun altını okuyamadan kapandı. Belki aynı kampanyayı görmüşsünüzdür.

Bugün sitesinde reklamı denk geldi bir saat kadar önce. "szndrm20" kodlu fakat nedir, nelerde geçerlidir göremedim. Tam başka yere tıkladığım anda geldi, kuponun altını okuyamadan kapandı. Belki aynı kampanyayı görmüşsünüzdür.
Kodu kullandım ama kampanya bu ürünlerde geçerli değil diyor. Yani bazı koşullar var sanırım ama açıklamaları olmadığından bilemiyorum. Yine de çok teşekkürler...

Hocam indirim kuponlarının çoğu ya bazı ürünlerde geçerli olur, yada belli bir alışveriş tutarının üzerinde. Yani kuponun çalışması için söylediğin gibi bitakım koşullar oluyor genelde. Ben dün bir trendyol indirim kodu kullandım mesela. Kod "3Y1T" Sadece trendyolman ve milla ürünlerinde geçerli birde en az 100TL'lik alışveriş yapmak gerekiyor. Kodu aldığım yer
Orada başka kodlarda var istediğini alabiliyorsun. Kuponlar ücretsiz..

Hocam indirim kuponlarının çoğu ya bazı ürünlerde geçerli olur, yada belli bir alışveriş tutarının üzerinde. Yani kuponun çalışması için söylediğin gibi bitakım koşullar oluyor genelde. Ben dün bir trendyol indirim kodu kullandım mesela. Kod "3Y1T" Sadece trendyolman ve milla ürünlerinde geçerli birde en az 100TL'lik alışveriş yapmak gerekiyor. Kodu aldığım yer
Teşekkürler hocam.

kupon.net sitesinde bir kod buldum. İşimi gördü eyvallah...

Teşekkürler

Geri
Yukarı