Trendyol indirimleri ne zaman?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar, yeni yıl indirimi olacak mı? Kahve makinesı almayı düşünüyorum. 1000 TL şu an. İndirimi bekleyeceğim. Ne zaman indirim olur?

bunu düşünüyordum. Hem kaliteli marka hemde farklı açtığım bir konudaki arkadaş bunu önerdi. Fiyatıda makul.

Yani 1000 TL`deki ürün 900`e düşer mi?
Ürün cidden güzelmiş :D
Zamandan kazanmak istiyorsanız anlarım ama kişisel tavsiyem kahvenizi çekirdek olarak alıp bu bütçe içerisinde güzel bir kahve öğütücü ve kaliteli bir french press almanızdan yana olur.

Yada daha bütçe dostu bir filtre kahve makinesi alıp yanına kahve öğütücü alabilirsiniz.
Emin olun taze öğütülmüş kahvenin tadı hangi yöntemle yaparsanız yapın bambaşka :)

Ürün cidden güzelmiş :D
Zamandan kazanmak istiyorsanız anlarım ama kişisel tavsiyem kahvenizi çekirdek olarak alıp bu bütçe içerisinde güzel bir kahve öğütücü ve kaliteli bir french press almanızdan yana olur.

Yada daha bütçe dostu bir filtre kahve makinesi alıp yanına kahve öğütücü alabilirsiniz.
Emin olun taze öğütülmüş kahvenin tadı hangi yöntemle yaparsanız yapın bambaşka :)
Hocam dediğinizi dikkate alacağım. Evde french press var, kahve öğütücü ucuzmuş 100-200 TL arası. Taze öğütülmüş kahve evet güzel oluyorda o kahve çekirdekleri nerede satılıyor ve fiyatlarını bilmiyorum sanıyorum ki fazladır. Ben genelde kahve dünyasının filtre kahvesini kullanıyorum.

Hocam dediğinizi dikkate alacağım. Evde french press var, kahve öğütücü ucuzmuş 100-200 TL arası. Taze öğütülmüş kahve evet güzel oluyorda o kahve çekirdekleri nerede satılıyor ve fiyatlarını bilmiyorum sanıyorum ki fazladır. Ben genelde kahve dünyasının filtre kahvesini kullanıyorum.
Kahve Dünyası'nın içerisinde de direkt çekirdek alabiliyorsunuz.
Alternatif olarak mesela Kurukahveci Mehmet Efendi kavrulmuş çekirdek olarak da satıyor eğer bölgenize yakın varsa.

Geri
Yukarı