Trendyol kargo gelmedi

Daha fazla  
Dün sipariş ettiğim kargom bugün evime gelmesi üzere yola çıkmıştı. Bana SMS ile iletildi bu. Ancak eve kimse gelmedi. Birkaç saat sonra tekrar sms aldım ve kargoyu kabul etmemem nedeniyle şubeye teslim edilmiş ve 3 gün içerisinde almam gerekiyormus. Şube gidebileceğim bir mesafede değil. Çok uzak. Ne yapmam gerekiyor? Kargoma ulaşamadım hala. Müşteri hizmetlerin aradim ancak istediğim sonuca ulaşamadım.

Son düzenleme:
Trendyol ile alakalı bir durum değil bu hocam. Kargo şirketi ile alakalı. Aynı sorunu yaşadım ve kargo bir daha dağıtıma çıkmaz gelip almanız lazım yoksa iade ederiz gibi bir şey demişti. İade edin ve bir daha sipariş edin gitmektense.

Trendyol ile alakalı bir durum değil bu hocam. Kargo şirketi ile alakalı. Aynı sorunu yaşadım ve kargo bir daha dağıtıma çıkmaz gelip almanız lazım yoksa iade ederiz gibi bir şey demişti. İade edin ve bir daha sipariş edin gitmektense.
Aynen bana da aynısı dendi. Nasıl iptal edicem acaba?

Belli olmuyor paranın ne zaman iade olacağı ama aşağı yukarı 1 hafta içinde iade olur sanırım. Hesabınızda siparişlerim sekmesinden direk iptal et seçeneği de çıkar o şekilde de yapabilirsiniz iadeyi.

Geri
Yukarı