Trendyol kargo gelmemesi

TolgaB36

Kilopat
Arkadaşlar perşembe günü trendyol.com'dan 2 adet saat sipariş ettim saat kaç olmuş hala sipariş alındı diyor. 1 ayda falan gönderecekler herhalde anlamadım daha önce kullananlar varsa kargo ortalama kaç günde gelir bu durum normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merabalar bende 12 Ekimde "2. Saat sepette 1 TL" kampanyasından 2 adet saat sipariş verdim.
Ortalıkta yok hala tedarik aşamasında yazıyor.
Sizin ürünleriniz geldi mi acaba?

Hocam merabalar bende 12 Ekimde "2. Saat sepette 1 TL" kampanyasından 2 adet saat sipariş verdim.
Ortalıkta yok hala tedarik aşamasında yazıyor.
Sizin ürünleriniz geldi mi acaba?

alma kardeşim iptal et saatler pilsiz geldi 2 saatte 1 hafta içinde bozuldu geri gönderdim kullanıcı hatası dediler ikisininde motoru değişti 70 tl tuttu 100 tl lik saatlere 70 tl bakım parası verdim. Ayrıca orjinal olduklarını da sanmıyorum.Benden sana çok net tavsiye alma.

alma kardeşim iptal et saatler pilsiz geldi 2 saatte 1 hafta içinde bozuldu geri gönderdim kullanıcı hatası dediler ikisininde motoru değişti 70 tl tuttu 100 tl lik saatlere 70 tl bakım parası verdim. Ayrıca orjinal olduklarını da sanmıyorum.Benden sana çok net tavsiye alma.
2 Haftadır kargoya vermeyen adamlar, parayı geri mi yatıracaklar :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı