Trendyol kargo süreci

simgeexx12

Centipat
Merhaba, ben Trendyol'dan JBL kablosuz kulaklık aldım 28 Kasım gecesi ancak hala tedarik aşamasında gözüküyor. Teslimat tarihi de 20 aralığa kadar gözüküyor, bu durumdan bayağı rahatsız olmaya başladım. Daha onceden alışveriş yapan, bu sorunu yaşayan varsa bilgilendirebilir mi? Ortalama ne kadar sürüyor bu tedarik süreci? Olmayan ürünü satıyorlar resmen. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Hem haftasonuna hem de indirim zamanına denk geldiği için gecikme olmuş sanırım. Ben de anakart siparişi verdim farklı bir site üzerinden. Aynı şekilde önümüzdeki haftaiçini bekliyorum mecbur.

Trendyol bu şekilde çalışıyor. Gecikme olacağını bildikleri için işi garantiye alıp, ürünün müşteriye ulaşma tarihini uzun tutuyorlar ki gecikme olduğunda neden gecikme oldu diye kimse şikayet etmesin. Tabi oradaki tarihi görmeyip sürekli arayanlar çok oluyordu orası ayrı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı