Çözüldü Trendyol M.2 SSD siparişinde dolandırıldım

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ValderZ

Centipat
Daha fazla  
M.2 SSD sipariş ettim. Böyle bir ürün geldi, resmen dolandırıldım ama şu an para Trendyol'da yani satıcıya geçmedi. Paketi elime aldığımda şeklinden zaten huy kaptım çünkü alacağım şey yuvarlak değil. Video aldım paketi açarken ama bir yere sabitlediğim için tam açılırken gözükmüyor elimde olduğu için. Neyse Trendyol'da böyle bir durum yaşayan, iade talep eden falan var mı? Süreç nasıl işliyor benim yanımda dururlar mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20220202_142707.jpg
    IMG_20220202_142707.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 1.046
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bas harfleri
İ.E.i
Bursa
Ozur acmaniz icin talebimiz yok, onemli olan boyle bir davranis sergilememekti, Sagduyulu sekilde konuya yaklasmakti ve iadenizi kabul edecegiz. Kimseye zorla urun satisi yapmiyoruz. Gerekli yasal haklarinizi arayabilirsiniz cunku biz arayacagiz. Konunun yasal sureciyle alakali da tum arkadaslari buradan bilgilendirecegiz.
Yok hocam ya bayağı dolandırıcı adam bence. Çünkü ürün gelirken falan Ordu Fatsa'dan geldi gelmeden önce bile işkillendim.
Ne alaka? Gerçekten ne alaka? Ordu'da şirket kurulamaz mı? Saçma bir ön yargı.

M.2 SSD sipariş ettim. Böyle bir ürün geldi, resmen dolandırıldım ama şu an para Trendyol'da yani satıcıya geçmedi. Paketi elime aldığımda şeklinden zaten huy kaptım çünkü alacağım şey yuvarlak değil. Video aldım paketi açarken ama bir yere sabitlediğim için tam açılırken gözükmüyor elimde olduğu için. Neyse Trendyol'da böyle bir durum yaşayan, iade talep eden falan var mı? Süreç nasıl işliyor benim yanımda dururlar mı?
İade oluşturup geçme hemen. Müşteri hizmetlerine ulaş ve problemi bildir satıcının ilişkisi kesilsin.

Satın aldığınız satıcının sayfasını burada paylaşabilirmisiniz acaba?

Ne alaka? Gerçekten ne alaka? Ordu'da şirket kurulamaz mı? Saçma bir ön yargı.

Genelde İstanbul'dan falan geliyor. Yanlış ürün gönderilmiş olabilir diyen arkadaşlar adam bayağı dolandırıcı bu ürünü kim istemiş olabilir de yanlışlıkla isteyen yerine bana gönderecekler adam plastik kutu içine de peçete koymuş? Fatura bile çıkmadı içinden.

Genelde İstanbul'dan falan geliyor. Yanlış ürün gönderilmiş olabilir diyen arkadaşlar adam bayağı dolandırıcı bu ürünü kim istemiş olabilir de yanlışlıkla isteyen yerine bana gönderecekler adam plastik kutu içine de peçete koymuş? Fatura bile çıkmadı içinden.
Hocam neden link atmaktan çekiniyorsunuz? Bu konu iyice iftira konusuna dönüyor. Sadece mağaza ismi verdiniz insanlar uzak dursun diye sanırım. Fakat link paylaşmıyorsunuz.

Yok hocam ya bayağı dolandırıcı adam bence. Çünkü ürün gelirken falan ordu Fatsa'dan geldi gelmeden önce bile işkillendim.
Fatsa'da ticaret yapılmıyor mu?
Bir insanı karalamak bu kadar kolay olmamalı. Belki bir hata olmuştur? Bu ihtimali düşündün mü hiç?
Ürünü iade edersin eğer iade almayıp paranı vermezlerse o zaman dolandırıldım dersin.
Bu şekilde yaptığın çok yanlış.

Hocam arkadaşına gonderirken karışmıştır :D:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı