Çözüldü Trendyol M.2 SSD siparişinde dolandırıldım

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ValderZ

Centipat
Daha fazla  
M.2 SSD sipariş ettim. Böyle bir ürün geldi, resmen dolandırıldım ama şu an para Trendyol'da yani satıcıya geçmedi. Paketi elime aldığımda şeklinden zaten huy kaptım çünkü alacağım şey yuvarlak değil. Video aldım paketi açarken ama bir yere sabitlediğim için tam açılırken gözükmüyor elimde olduğu için. Neyse Trendyol'da böyle bir durum yaşayan, iade talep eden falan var mı? Süreç nasıl işliyor benim yanımda dururlar mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20220202_142707.jpg
    IMG_20220202_142707.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 1.046
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bas harfleri
İ.E.i
Bursa
Ozur acmaniz icin talebimiz yok, onemli olan boyle bir davranis sergilememekti, Sagduyulu sekilde konuya yaklasmakti ve iadenizi kabul edecegiz. Kimseye zorla urun satisi yapmiyoruz. Gerekli yasal haklarinizi arayabilirsiniz cunku biz arayacagiz. Konunun yasal sureciyle alakali da tum arkadaslari buradan bilgilendirecegiz.
Satıcıyı ifşa et, başkaları da dolandırılmasın. Fazla para veriyorum ama vatan vb yerden alıyorum az da olsa güvende hissediyorum.

Güvenilir dolandırıcı diyebilir miyiz vatana.

Kardeşim 10 sayfayı da okudum. Aşırı boş yapmışsın. Madem böyle bir durum var hala soruyorsun acaba iade yaparlar mı diye. Benim başıma böyle bir şey gelse direk Trendyol müşteri hizmetlerini ararım. Firmayı bulmaya çalışırım. Sen gelmişsin burada firmaya dolandırıcı damgası vurmuşsun. Bu konuyu açmadan önce Trendyol'u ve firmayı arayıp yardımcı olmadıktan sonra bu konuyu açsanız ben sizin yanınızda olurdum. Siz ise satıcı ile iletişime geçmeden satıcıyı dolandırıcı suçu ile suçladınız. Paketi iyice incelemeden önce. Şu an siz suçlu durumundasınız. Davanız hayırlı olsun. :D

Dolandırmak kelimesinin anlamına bakmaya davet ediyorum sizi. Kutusuz, faturasız, garanti belgesiz, ürünü gösterildiği şekilde göndermemek de dolandırmak/kandırmaktır. bunu yapan kişiye de dolandırıcı denir. İkinci el bir ürün alsanız satan adam sorunsuz dese ama sorunlu çıksa satan kişi dolandırıcı olmuş olmuyor mu?

Dolandırmak kelimesinin anlamına bakmaya davet ediyorum sizi. Kutusuz, faturasız, garanti belgesiz, ürünü gösterildiği şekilde göndermemek de dolandırmak/kandırmaktır. bunu yapan kişiye de dolandırıcı denir. İkinci el bir ürün alsanız satan adam sorunsuz dese ama sorunlu çıksa satan kişi dolandırıcı olmuş olmuyor mu?
Aynı olay değil. İçinde ürün yok dedin madem böyle bir sorunun var ilk önce Trendyol ile görüşeceksin kardeşim. Lafı değiştirme konunun ilk başında sorunun farklı şimdi sorunun fatura yok. Kendini haklı çıkarmaya çalışma. Firmadan otur özür dile iade etmek istiyorsan et.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı