Trendyol "Magic" güvenilir mi?

DennYEZ

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar Trendyol'un çok da iyi olmadığını biliyorum fakat alacağım işlemci orada 300TL daha ucuz. Magic adlı satıcının 8.9 puanı var fakat başka yerlerde şikayeti olanlar da var. İade almama gibi bir durumu varmış fakat dediğim gibi çok daha ucuz. Ürünün linkini aşağıya bırakıyorum sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Trendyol'un çok da iyi olmadığını biliyorum fakat alacağım işlemci orada 300TL daha ucuz. Magic adlı satıcının 8.9 puanı var fakat başka yerlerde şikayeti olanlar da var. İade almama gibi bir durumu varmış fakat dediğim gibi çok daha ucuz. Ürünün linkini aşağıya bırakıyorum sizce ne yapmalıyım?

İade almama gibi durumun olcağını sanmıyorum fakat eğer satıcının yorumları çok kötü ise 300 TL ucuz diye başınız ağrımasın.

Trendyol neden çok da iyi değil? 8.9 düşük bir puan değil zaten.
Önceden sıkıntılar yaşamıştım yine müşteri desteği çok sağlam değildi. Siz almamı mı öneriyorsunuz?
İade almama gibi durumun olcağını sanmıyorum fakat eğer satıcının yorumları çok kötü ise 300 TL ucuz diye başınız ağrımasın.
Çok kötü değil fakat sıkıntı yaşayan kişiler de genelde iade üzerinde durmuşlar.

Merhaba,

Hepsiburada üzerinden ilgili kişilerden AMD 5900X fiyatı bir hayli pahalı bir işlemci siparişi verdim adamlara ulaşılmıyor ne durumda ne durumda değil bilemiyorsunuz. Ulaşamıyorsunuz haliyle nasıl gelecek bozuk mu gelecek bilemiyorsunuz işlemciyi aldığımda tarafıma ulaştığında bu yorumu editleyip konu açacağım umarım çakma çıkma bir işlemciyi kakalamazlar bakalım göreceğiz. Bana sorarsanız 300TL daha verin daha iyi bir satıcıdan alın çünkü gerçekten bu tür durumlar çok değerli ve önemli.

Düzenleme : Hala bekliyorum

Önceden sıkıntılar yaşamıştım yine müşteri desteği çok sağlam değildi. Siz almamı mı öneriyorsunuz?

Çok kötü değil fakat sıkıntı yaşayan kişiler de genelde iade üzerinde durmuşlar.

Müşteri desteği çok sağlam olan yerle nadir. Tavsiye ediyorum ya da etmiyorum demedim.
Hepsiburada, Trendyol, Amazon gibi yerler iyi değil de nereler iyi?

Geri
Yukarı