Çözüldü Trendyol mail adresi değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

chatlack

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Trendyol hesabımı 3 yil once açmıştım o zamanlar küçüktüm e postam yoktu YOPmail diye bir siteye baglamistim.
Fakat şu an sipariş vermek istiyorum ancak hesabım calinabilir diye şüpheleniyorum nasıl değiştirebilirim?
Not: Ayarlardan değişmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Trendyol uygulamasına girin > sağ alt ‘Hesabım’ > Hesap ayarlarım > E-posta değişikliği.
Şu anki hesabınızı silip, yeni mailiniz ile yeni hesap açabilirsiniz. Trendyol Asistan'dan müşteri hizmetleri ile de görüşenilirsin.

Olmuyor ben de denedim, müşteri hizmetleri biz bir şey yapamayız diyor. Başka ne işe yarıyorlarsa?

Beklenmeyen bir hata oluştu diyor. Daha önce denemiştim zaten.

O zaman son çare müşteri hizmetleri ile görüşmeniz olur. Arayarak ya da uygulama içerisinden Trendyol Asistan aracılığıyla müşteri hizmetlerine bağlanarak.

Trendyol uygulamasına girin > sağ alt ‘hesabım' > hesap ayarlarım > e-posta değişikliği.

Sizin dediğiniz gibi yaptım şu an onay aşamasında inşallah olur.

Trendyol uygulamasına girin > sağ alt ‘Hesabım’ > Hesap ayarlarım > E-posta değişikliği.
Oldu çok teşekkür ederim

Yeniden denemeni öneririm bende işe yaradı.

Beklenmeyen bir hata oluştu diyor. Daha önce denemiştim zaten.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…