Trendyol'daki İtopya satıcısı ürünü bozuk gonderdi

sametqral

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ürün aldım Trendyol'dan fakat satıcı garanti için İtopya'ya yolluyor İtopya da biz kabul etmiyoruz diyor. Akıl verir misiniz bana? Satıcı garantiyi karşılamak zorunda mı?

Ürün böyle.

Dosya Ekleri

• IMG20240322172733.jpg
    IMG20240322172733.jpg
    197,5 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleyen: Moderatör:
İade et, iadede sıkıntı çıkarsa direkt tüketici hakem heyetine başvur.

Yok 2 haftadır böyle.
O zaman size bozuk ürün göndermemişler. Size gelen ürün sonradan bozulmuş tanımımızı doğru yapalım ki üstteki arkadaşlar gibi yanlış fikirler vermeyelim. Ürünün garantisi olduğu için İtopya'ya durumunuzu anlatarak servise teslim edilmesini istediğinizi söyleyerek iletişime geçin 3 ay olduğu için iade hakkınız yok. Ürün servise gidecek 1-)Değişim 2-)Ücret iadesi 3-)Tamir bunlardan birisi ile sonuçlanacak.

3 ay önce satın aldığınız ürünü nasıl bozuk gönderdi diye acıklıya biliyorsunuz anlamadım. 2 haftadır böyleyse başına bir iş gelmiş demek ki. Garantiye gönderceksin süreç i bekliyceksin. Kullanıcı hatası cıkarsa paranla yaptırmak zorundasın.

O zaman size bozuk ürün göndermemişler. Size gelen ürün sonradan bozulmuş tanımımızı doğru yapalım ki üstteki arkadaşlar gibi yanlış fikirler vermeyelim. Ürünün garantisi olduğu için İtopya'ya durumunuzu anlatarak servise teslim edilmesini istediğinizi söyleyerek iletişime geçin 3 ay olduğu için iade hakkınız yok. Ürün servise gidecek 1-)Değişim 2-)Ücret iadesi 3-)Tamir bunlardan birisi ile sonuçlanacak.
4-)Hiçbir şey. Ben küçükken ailem ilk 1080p monitörümü almışlardı. 3-4 ay sonra ucuna raptiye taktığım nerf dartı ile vurdum(Web cam vardı, monitörün önüne koydum ve lensi vurmayı denedim o gün iyi nişan alamadığımı öğrendim.) ve vurduğum gibi dikey 1 çizgi ve yatay soldan sağa vurduğum yere kadar 10 kuruş kalınlığında bir beyazlık oluştu. Babam "çok nazik" bir şekilde tebrik etti ve servise gittik. Sonuç 20 gün sonra aynı şekilde geri aldık.

Geçen sene kardeşime kredi kartı fırlatıyordum monitörüne denk geldi ve ekran komple gitti. Ne tamir ne de değişim oldu, olan kredi kartıma oldu aynı monitörü aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı