Trendyol sipariş ettiğim ürün 3 gündür " siparişiniz hazırlanıyor" aşamasında

Abi yapma

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Trendyol'dan Crucial CB8GU2400 kodlu RAM'i sipariş ettim. Normalde aldığım ürünler 3-4 saat içinde kargolanıyordu ancak bu ürün 3 gündür kargolanmadı. Ve bugün baktığımda ürün stokta yok gözüküyordu. Sizce sorun ne olabilir, siparişi iptal etmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Trendyol'dan Crucial CB8GU2400 kodlu RAM'i sipariş ettim. Normalde aldığım ürünler 3-4 saat içinde kargolanıyordu ancak bu ürün 3 gündür kargolanmadı. Ve bugün baktığımda ürün stokta yok gözüküyordu. Sizce sorun ne olabilir, siparişi iptal etmeli miyim?
Bence iptal et.

Mağazadan mağazaya değişir, yoğunluk vardır sırayla kargoya veriyorlardır. 7 gün içerisinde kargoya vermeleri gerekiyor aksi taktirde zaten otomatik olarak sipariş iptal oluyor.

Satın alırken süreyle ilgili bilgiye dikkat ettiniz mi kaç yazıyordu? Kargo süreleri her firmanın aynı olmuyor ve her ürünün tedarik süresi de aynı olmayabiliyor. Eğer içiniz rahat etmiyorsa satıcıya ulaşıp sormanızda fayda var.

Firmayla görüş stokları olmayabilir. Onlarla konuşup iptal edersin.
Firmaya mesaj attım ancak hala dönüş olmadı.
Satın alırken süreyle ilgili bilgiye dikkat ettiniz mi kaç yazıyordu? Kargo süreleri her firmanın aynı olmuyor ve her ürünün tedarik süresi de aynı olmayabiliyor. Eğer içiniz rahat etmiyorsa satıcıya ulaşıp sormanızda fayda var.
9-11 Nisan arası kargoya veriliyor yazıyor Trendyol'da. Satıcıya mesaj attım ancak hala dönüş olmadı.

Eğer güzel fiyattan aldıysanız iptal etmenizin faydası yok bence. Tedarik edemezlerse zaten onlar iptal edecek. Beklerken süreci hızlandırmak için ulaşmaya çalışabilirsiniz. Eğer bulunabilecek bir satıcıysa googledan da ulaşmaya çalışabilirsiniz.

Geri
Yukarı