Trendyol sipariş faturasına nasıl ulaşılır?

Sciuga

Decapat
Herkese iyi günler. Yaklaşık olarak 2 yıl önce Trendyol üzerinden bir telefon almıştım. Gün geldi ve telefonumu satacağım fakat arada geçen zamanda birçok olaylar yaşadım(taşınma vs.) Ve faturamı kaybettim. Trendyol müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri temsilcileri ile görüşemiyorum her şeyi robotlar üzerinden yapmışlar. Sorun şu ki; o zaman sipariş ettiğim hesabın mailini ya hatırlamıyorum ya da kapattım. Eskiden çok mail hesabı değiştiriyordum. Sipariş ettiğim telefonun faturasını nasıl, hangi yollarla alabilirim? Teşekkürler.

Herkese iyi günler. Yaklaşık olarak 2 yıl önce Trendyol üzerinden bir telefon almıştım. Gün geldi ve telefonumu satacağım fakat arada geçen zamanda birçok olaylar yaşadım(taşınma vs.) Ve faturamı kaybettim. Trendyol müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri temsilcileri ile görüşemiyorum her şeyi robotlar üzerinden yapmışlar. Sorun şu ki; o zaman sipariş ettiğim hesabın mailini ya hatırlamıyorum ya da kapattım. Eskiden çok mail hesabı değiştiriyordum. Sipariş ettiğim telefonun faturasını nasıl, hangi yollarla alabilirim? Teşekkürler.

Sipariş etiğiniz telefon numarasına mesaj gelmiş olması lazım.

Desteğe mail atarsanız işlemi gerçekleştirme şansınızın daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Ama ek olarak satın aldığınız tarih, mağaza, ürün adı, ürün adedi vs. gibi bilgiler vermelisiniz.

@Oğuz Çiçekdal Daha önce hepsiburada üzerinden de benzer bir durum yaşamıştım fakat hepsiburadanın müşteri temsilcileri çok iyi, sorunum çözülmüştü fakat trendyol öyle değil. Arıyorsun robotla konuşuyorsun, hiçbir şekilde bir insana bağlanamıyorsun. Mail attım fakat o da robot sanırım, aynı şekilde mobil uygulamada olan yazışma sistemi de robot. Herhangi bir insana ulaşamıyorsun ve sorununu anlatamıyorsun. Mail de attım, bekliyorum.

Bu arada hepsiburadada çözüm şekli çok basitti, sorunumu söyledim ve benden isim/adres aldılar ve çözüldü.

@Oğuz Çiçekdal Daha önce hepsiburada üzerinden de benzer bir durum yaşamıştım fakat hepsiburadanın müşteri temsilcileri çok iyi, sorunum çözülmüştü fakat trendyol öyle değil. Arıyorsun robotla konuşuyorsun, hiçbir şekilde bir insana bağlanamıyorsun. Mail attım fakat o da robot sanırım, aynı şekilde mobil uygulamada olan yazışma sistemi de robot. Herhangi bir insana ulaşamıyorsun ve sorununu anlatamıyorsun. Mail de attım, bekliyorum.

Bu arada hepsiburadada çözüm şekli çok basitti, sorunumu söyledim ve benden isim/adres aldılar ve çözüldü.
Evet hocam hepsiburada daha iyi destek konusunda 1 2 işlemim olmuştu ve hepsi olumlu sonuçlandı. Dediğim gibi destek mailine ekleri göndererek şansınızı deneyebilirsiniz veya destek hattını arayarak insana bağlanmayı bekleyin.

@Oğuz Çiçekdal daha önce Hepsiburada üzerinden de benzer bir durum yaşamıştım fakat Hepsiburada'nın müşteri temsilcileri çok iyi, sorunum çözülmüştü fakat Trendyol öyle değil. Arıyorsun robotla konuşuyorsun, hiçbir şekilde bir insana bağlanamıyorsun. Mail attım fakat o da robot sanırım, aynı şekilde mobil uygulamada olan yazışma sistemi de robot. Herhangi bir insana ulaşamıyorsun ve sorununu anlatamıyorsun. Mail de attım, bekliyorum.

Bu arada Hepsiburada'da çözüm şekli çok basitti, sorunumu söyledim ve benden isim/adres aldılar ve çözüldü.

Hocam bu Gmail hesabını hiçbir tarafa falan bağladınız ya da hatırlıyor musunuz eğer hatırlıyorsanız ya da bulduysanız şimdiki Gmail hesaplarıyla eşleştirin sorun çözülür.

Mailden otomatik olarak bu cevabı alıyorum, sorun nedir bilenler varmı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı