Trendyol siparişi teslim edilmesine rağmen parası geri iade edildi

Fenzz

Decapat
Daha fazla  
Trendyol'dan bir ürün aldım ve 1 hafta boyunca elime ulaşmadı. Trendyol Express'e bir iletişim formu yazdım ve 4 gün sonra elime ulaştı. Aradan 5 gün geçmesine rağmen şiparişin elime ulaştığını görmeyip iade paramı vermişler. Ne yapmalıyım?

Trendyol'dan bir ürün aldım ve 1 hafta boyunca elime ulaşmadı. Trendyol Express'e bir iletişim formu yazdım ve 4 gün sonra elime ulaştı. Aradan 5 gün geçmesine rağmen şiparişin elime ulaştığını görmeyip iade paramı vermişler. Ne yapmalıyım?

Trendyol ile iletişime geçip parayı vermelisin risk almaya gerek yok.

Sende kalsın bana da aynısı oldu kısa günün karî

Hepsiburada da benzer bir durum yaşadım. Canlı desteğe yazdım. Satıcıya ilettiler. Satıcı hediyemiz olsun kusura bakmayın demişti.

Bence canlı desteğe bildir. Dönüşe göre dediklerini yaparsın.

Nasıl yani bir sıkıntı olmaz değil mi?
Olmuyor hocam yüz kere ceza yemiştim ben o zaman.

Dostum bence parasını vermesi lazım çünkü haram ve Allah daha fazlasını ondan alır.
Hocam olabilir de firmalar onca düşük ücretli malı yüzde 200 kârla satmayı biliyorlar. Hiçbir sıkıntı olmaz, bana öyle 7 kere 8 kere olmuştur.

Geri
Yukarı