Trendyol sportstep güvenli mi?

Corde Lio

Hectopat
Uzun süredir aradığım ayakkabıyı buldum ve almak istiyorum. Numarası var fakat orijinal mi güvenilir mi sorun yaşar mıyım bunları merak ediyorum. Mağazanın adı SportStep internet üzerinden herhangi bir bilgiye ulaşamadım. SuperStep çıkıyor sürekli buradan alan var mı sıkıntı yaşar mıyım acaba yardımcı olur musunuz? Ayrıca satıcıya soru sor kısmından kesin orijinal midir diye sorduğumda %100 orijinaldir gönül rahatlığıyla alabilirsiniz dedi sizce alınır mı?

trendyol sportstep.png

Arkadaşlar, ben bir ayakkabı alacağım. Ucuz bir meblağ da değil. O yüzden birkaç şüphem var. Satıcı ismi SportStep. 9.7 mağaza puanı var fakat internette bu satıcıyla ilgili herhangi bir yorum bulamadım. Satıcıya soru sor kısmından ürün kesin orijinal mi yazdım ve 2 dakika içinde cevap geldi %100 orijinaldir, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz diye. Sizce sıkıntı çıkar mı acaba? Yardımcı olur musunuz? Neden Nike'ın kendi sitesinden almıyorsunuz derseniz bu rengi bulamadığım için almıyorum.

trendyol sportstep.png

Arkadaşlar, ben bir ayakkabı alacağım. Ucuz bir meblağ da değil. O yüzden birkaç şüphem var. Satıcı ismi sportstep. 9.7 mağaza puanı var fakat internette bu satıcıyla ilgili herhangi bir yorum bulamadım. Satıcıya soru sor kısmından ürün kesin orijinal mi yazdım ve 2 dakika içinde cevap geldi %100 orijinaldir, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz diye. Sizce sıkıntı çıkar mı acaba? Yardımcı olur musunuz? Neden Nike'ın kendi sitesinden almıyorsunuz derseniz bu rengi bulamadığım için almıyorum.

Eki Görüntüle 1134996

Hocam sıkıntı çıkar mı kısmını bilmem ama, bir ayakkabıya 1.300TL vermek nedir? Sizin tercihiniz tabii ki, bir şey diyemem ama gereksiz fazla geldi bana. Ayağına giyip dışarı çıkacaksın eve gelince yine çıkaracaksın.

Son düzenleme:
Bana kalsa farklı mağazadan alırdım.Ayakkabı vb. hijyenik ürünlerin boyner,morhipo gibi yerler hariç internetten alınmaması taraftarıyım ancak çok istiyorsanız ve başka bir yerde bulamadıysanız alın,çakma olduğunu düşünüyorsanız iade edersiniz.

Hocam sıkıntı çıkar mı kısmını bilmem ama, bir ayakkabıya 1.300TL vermek nedir? Sizin tercihiniz tabii ki, bir şey diyemem ama gereksiz fazla geldi bana. Ayağına giyip dışarı çıkacaksın eve gelince yine çıkaracaksın.

Giderim o ayakkabılardan 5 6 tane alacağıma PC toplarım (konu dışı)

Arkadaşlar, ben bir ayakkabı alacağım. Ucuz bir meblağ da değil. O yüzden birkaç şüphem var. Satıcı ismi SportStep. 9.7 mağaza puanı var fakat internette bu satıcıyla ilgili herhangi bir yorum bulamadım. Satıcıya soru sor kısmından ürün kesin orijinal mi yazdım ve 2 dakika içinde cevap geldi %100 orijinaldir, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz diye. Sizce sıkıntı çıkar mı acaba? Yardımcı olur musunuz? Neden Nike'ın kendi sitesinden almıyorsunuz derseniz bu rengi bulamadığım için almıyorum.

Eki Görüntüle 1134996
Yaşı küçük arkadaşlarımız yine alta doluşmuş akıl vermeye çalışıyor fazla umursamayın keyfinize bakın. Mağaza için yorumlar genellikle olumsuz ayrıca Instagram sayfaları bana pek güven vermedi, almanızı tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı