Trendyol taksit mantığı nasıl işliyor?

talisca94

Decapat
Daha fazla  
Selam monitör alacağım ama taksitle taksiti her ay gidip şubeye mi yatıracağız? Yoksa Trendyol bakiye olarak çekecek mi? Oto bilen varsa yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, diyelim monitör 1500 TL, kartından 1500 TL çekilecek. Kaç taksit aldıysan eğer 1500/x olarak aylık bankaya ödeme yapacaksın.

@talisca94 kendini zorlamamak için 1500 zaten çok büyük bir para değil atıyorum 5000 liralık bir ürün alacaksın ama asgari ücret kazanıyorsun bir anda verirsen fena halde sıkışırsın ama 5 aya bölersen her ay 1000 lira ödemek biraz daha rahat olur kredi kartı mantığı budur.

Hayır, diyelim monitör 1500 TL, kartından 1500 TL çekilecek. Kaç taksit aldıysan eğer 1500/x olarak aylık bankaya ödeme yapacaksın.
Kanka Ltfn bana yardımcı ol Trendyol dan taksit işlemini nasıl yapıyoruz taksit için ödeme kısmında trend in anlaşmalı kredi kart bilgilerini mi girmeliyiz

Kanka Ltfn bana yardımcı ol Trendyol dan taksit işlemini nasıl yapıyoruz taksit için ödeme kısmında trend in anlaşmalı kredi kart bilgilerini mi girmeliyiz
ödeme ekran..JPG
Kart bilgileri girdikten sonra taksit seçeneği çıkıyor. Adres bilgileri kısmından sonra ödeme seçenekleri sekmesinde kartına göre taksit olanağı çıkıyor karşına. QNB kartımda bu taksitler var benim mesela, kart değiştirince taksit kısmı değişiyor.

Eki Görüntüle 2145544Kart bilgileri girdikten sonra taksit seçeneği çıkıyor. Adres bilgileri kısmından sonra ödeme seçenekleri sekmesinde kartına göre taksit olanağı çıkıyor karşına. QNB kartımda bu taksitler var benim mesela, kart değiştirince taksit kısmı değişiyor.
Kanka burada iki seçenek var taksit seçeneği gelmesi için hangisine kart bilgilerimi girmem lazım

Dosya Ekleri

• IMG_20240320_084853.jpg
    IMG_20240320_084853.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 8
Üstte ki banka-kredi kartı kısmından ilerlemen lazım. Kart bilgilerinden sonra bankana göre taksit çıkıyor.

Geri
Yukarı