Trendyol ''TEKYILDIZ'' satıcısı güvenilir mi?

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• coniii.PNG
    coniii.PNG
    6,4 KB · Görüntüleme: 59
Yerinizde olsam almam elektronik eşyalarınızı eğer satıcıya güvenmiyorsanız Hepsiburada,N11,Trendyol gibi yerlerden almayın.

Hocam bende bu yüzden kararsız kaldım birine resmi garanti yerine KVK garantili gelmiş. Normalde 8100 TL'ye Trendyol satıcısından almıştım fakat gönderimde sorun oluşmuş iade etmişler. Şarj aleti çıkmadığı için önden almıştım şimdi başka telefon alsam şarj aleti de boşa gidecek...

Hocam bende bu yüzden kararsız kaldım birine resmi garanti yerine KVK garantili gelmiş. Normalde 8100 TL'ye Trendyol satıcısından almıştım fakat gönderimde sorun oluşmuş iade etmişler. Şarj aleti çıkmadığı için önden almıştım şimdi başka telefon alsam şarj aleti de boşa gidecek...
Yerinizde olsam almam elektronik eşyalarınızı eğer satıcıya güvenmiyorsanız Hepsiburada,N11,Trendyol gibi yerlerden almam.
En iyisi dediğimi yapın hocam.

Arada 250 TL'ye yakın fark var hocam daha sabah 8000 TL'ye satıyordu Trendyol yine fiyatı düşer mi bilmiyorum. Sinirim bozuldu kafalarına göre ilk aldığımda iptal etmeselerdi şu an elimdeydi.
250TL fark ile nerede var.

Hocam migrosda varmış aynı fiyata bunlarda sorun çıkacağını sanmam isterseniz buradan bakın.

Geri
Yukarı