Trendyol teslim edilemedi sorunu

467597

Hectopat
Adres yetersiz yazıyor fakat adresimi tam ve doğru bir şekilde yazdım, teslim edilemedi diyor günlerdir bekliyorum ne yapabilirim? Nereden bu sorunu çözebilirim, PTT getirecekti ürünü.

Hangi kargo firmasına verdikleri belli değil mi? ya da size SMS gelmedi mi ürün kargoya verildi takip numaraniz bu diye?

Hangi kargo firmasına verdikleri belli değil mi? ya da size SMS gelmedi mi ürün kargoya verildi takip numaraniz bu diye?
Dostum benim sorunum bu değil, hepsi geldi PTT getirecekti fakat bir süre sonra adres yetersiz dedi ve getirmedi, mahallemi yanlış yazdım muhtemelen hata bende sanırım ama nereden iletişime geçip bu sorunu düzeltebilirim bunun yardımını istiyorum.

Dostum benim sorunum bu değil, hepsi geldi PTT getirecekti fakat bir süre sonra adres yetersiz dedi ve getirmedi, mahallemi yanlış yazdım muhtemelen hata bende sanırım ama nereden iletişime geçip bu sorunu düzeltebilirim bunun yardımını istiyorum.

Dağıtıma çıkıp eline geçmediyse dağıtıma çıktığı şubededir umarım geri göndermemişlerdir. Sendeki takip numarasından hangi şubeden dağıtıma çıktığına bakıp o şubeye gitmen gerekiyor.

Dağıtıma çıkıp eline geçmediyse dağıtıma çıktığı şubededir umarım geri göndermemişlerdir. Sendeki takip numarasından hangi şubeden dağıtıma çıktığına bakıp o şubeye gitmen gerekiyor.
Geri getirme şansları yok mu?, Vantilatörün geldiği yer Adanay'dı bir günde adanaya geri götüremezler sanırım, adresimi güncelledim geri getiremezler mi?

Getirmezler dostum burası Türkiye adam zile basmaya üşeniyor. Trendyol'dan satın aldığın mağazanın ismini Google'da arat varsa işyerleri numarasını bulursun onlarla da iletişime geçersin ama sana tavsiyem dağıtıma çıktığı şubeye gidip alman gerekiyor.

Geri getirme şansları yok mu? Vantilatörün geldiği yer Adanay'dı bir günde Adana'ya geri götüremezler sanırım, adresimi güncelledim geri getiremezler mi?

Bir kere geri götürdükleri zaman kolay kolay geri getirmezler. Senin gidip alman lazım. Yakındaki bir şubeye bırakmış olmaları lazım. Ara PTT'yi teslimat numaranı söyle yardımcı olurlar.

Getirmezler dostum burası Türkiye adam zile basmaya üşeniyor. Trendyol'dan satın aldığın mağazanın ismini Google'da arat varsa işyerleri numarasını bulursun onlarla da iletişime geçersin ama sana tavsiyem dağıtıma çıktığı şubeye gidip alman gerekiyor.
Paramı nasıl iade ederler, ürün elime ulaşmadı sonuç olarak nereden iade talebi oluşturabilirim?

Geri
Yukarı