Trendyol üzerinden alınıp gelmeyen ürün nasıl iade edilir?

Kneas

Picopat
Daha fazla  
Trendyol üzerinden bir ürün satın aldım fakat ürün dağtımda takılı kaldı. 8-9 gündür gelmiyor. Ürün kargoda olduğu için iptal edemiyorum ve ürün elime gelmeden de iade edemiyorum. Paramı nasıl geri alacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef bu süreçte iade işlemi oluşturamazsın teslim edildi bilgisi girilince iade etme seçeneği aktif oluyor. Kargoyu arayın biraz sıkıştırın dağıtım merkezine de ulaşabilirsiniz doğrudan.

Kargo şirketini arayıp siparişin durumunu öğrenin ya da Trendyol desteğe durumu bildirip siparişin iptal edilmesini isteyin.

Arkadaşlar benzer bir problem şu ara Hepsi Burada ile başıma geldi.Kargom Aras kargo şubesine ulaşmış. Sonra bulamıyorlar ne yaptılar kendileri de bilmiyor. 2 gündür oyalanıyorum. Yani şubeyle konuşmak vs de çözüm olmuyor. Hem konuyu açan arkadaşa hem de bana başka bir tavsiyeniz var mı? Ne kargoyu alabiliyoruz ne de başka bişey yapabiliyoruz. Şimdi Hepsi Burada ya kayıt oluşturdum ben de. Onlar da 1-3 gün kadar sürebilir size geri dönmeleri dediler. Zaten geç dağıtım yapıyor bu lanet firma bir de bu çıkınca iyice sinirlendim. Yok mu başına gelen taktik verebilecek biri.

Geri
Yukarı