Trendyol Üzerinden E-Pin Almak

emreemiryg

Decapat
Trendyol üzerinden RP almak istiyorum, 3620 RP normalde 125 TL, ama Trendyol'da 95 TL civarı bir fiyatı var. Trendyol üzerinden olduğu için ve gelen yorumlar (260 civarı yorum var) olduğu için güveniyorum, merak ettiğim konu ise bu fiyat çok ucuz geldi yani bu kod çalıntı bir kod olamaz değil mi? Sonradan bir mahkemelik olmayalım :D, eğer aklıma çok takılırsa ve sizde öyle düşünüyorsanız direk kendi sitesinden (LoL istemcisi üzerinden) satın alacağım. Kendi düşüncem Trendyol'un böyle bir şey yapmayacağı ama fikirlerinizi almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol üzerinden rp almak istiyorum, 3620 rp normalde 125 TL, ama Trendyol'da 95 TL civarı bir fiyatı var. Trendyol üzerinden olduğu için ve gelen yorumlar (260 civarı yorum var) olduğu için güveniyorum, merak ettiğim konu ise bu fiyat çok ucuz geldi yani bu kod çalıntı bir kod olamaz değil mi? Sonradan bir mahkemelik olmayalım :D, eğer aklıma çok takılırsa ve sizde öyle düşünüyorsanız direk kendi sitesinden (LoL istemcisi üzerinden) satın alacağım. Kendi düşüncem Trendyol'un böyle bir şey yapmayacağı ama fikirlerinizi almak istiyorum.

Dostum Trendyol'da çalıntı mal satışı olamaz olsa bile sen suçlu değilsin rahatlıkla alabilirsin köklü bir firma.

Bende az önce gece pazarı için 4400VP aldım. Bir problem çıkacağını sanmıyorum ki dolandırıcılıkla falan karşılaşırsan zaten her türlü sen haklı çıkarsın.

Dostum Trendyol'da çalıntı mal satışı olamaz olsa bile sen suçlu değilsin rahatlıkla alabilirsin köklü bir firma.
Cevabın için teşekkür ederim, içimi rahatlattı bu cevap.
Bende az önce gece pazarı için 4400VP aldım. Bir problem çıkacağını sanmıyorum ki dolandırıcılıkla falan karşılaşırsan zaten her türlü sen haklı çıkarsın.
Cevabın için teşekkür ederim, şimdiden hayırlı olsun.
Şey görmüştüm ama, mesela çalıntı kredi kartı ile alıp insanlara satıyorlar, bu Trendyol için mümkün değil gibi düşünüyorum ama?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı