Trendyol ve Hepsiburada'dan notebook alınır mı?

berk799

Picopat
Daha fazla  
Vatan ve MediaMarkt'tan notebook fıyatlarına bakıyorum. İstedıgım notebooklar 22 bın cıvarı, hem de 8 GB RAM yazıyor. Trendyol'da aynı ürüne bakıyorum. 17 bin TL cıvarı ve 16 GB RAM yazıyor. Resmı garantılı falan dıyor. Ozellıklerı yuksek olmasına ragmen neden daha ucuz dıger yerlere gore ve buralardan notebook almak mantıklı mı?

Linkler bunlar. Programlama ve yazılım yapmak ıcın kullanacagım, o yuzden bunları sectım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan ve MediaMarkt'tan notebook fıyatlarına bakıyorum. İstedıgım notebooklar 22 bın cıvarı, hem de 8 GB RAM yazıyor. Trendyol'da aynı ürüne bakıyorum. 17 bin TL cıvarı ve 16 GB RAM yazıyor. Resmı garantılı falan dıyor. Ozellıklerı yuksek olmasına ragmen neden daha ucuz dıger yerlere gore ve buralardan notebook almak mantıklı mı?

Linkler bunlar. Programlama ve yazılım yapmak ıcın kullanacagım, o yuzden bunları sectım.

Satıcı ve kullanıcı yorumları olumluysa alınabilir hocam. Bir sorun yaşamazsınız.

Son laptop hariç değerlendirmeleri var satıcıların takipçileri yüksek sorun olacağını sanmıyorum zaten Online alışveriş genel olarak daha ucuz olur hep.

Sorun olsa bile tüketici mahkemesi müşterinin yanında olur.

Yorumları iyi,onaylı ve paketlemeyi iyi yapan satıcıdan alınır hocam.Benim laptopun ekranı çatlaktı.Allahtan iade imkanı sundular o yüzden paketleme önemli,zaten kargo şirketleri kargolara artık pek özen göstermiyor.

Harici ekran kartları yok. Sonuç olarak da uygun. İnternet üzerinden de alındığı için haliyle onunda katkısı oluyor. Sıfır şekilde satıldığı ve sorun olmadığı görülüyor genelde. Bu durum satıcının puanı ve ürünün değerlendirmesine bakılarak alınmasına veya alınmamasına sebep olan faktörlerdir. Telefon, televizyon, masaüstü, yazıcı gibi her türlü ürün alındığı gibi laptop da alınıyor. Haliyle de alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı