Trendyol yazışmadan dolayı dava açabilir mi?

Trendyol bu konuşmalardan dolayı bana dava açabilir mi? Ya da bu görüştüğüm firma dava açabilir mi?

Eki Görüntüle 2123900

Satıcı saat ve kulaklık satan bir satıcı ayrıca tüketici hakemeyetine verseniz öttürürsünüz oraya onlar yazdıktan sonra asıl ben sizi dava edeceğim deseydiniz ryi onlar yapar yardımcı olur iade alırlardı bence tekrar yazın inatlaşın fakat herhangi bir hakaret tehdit kullanmayın bana yardımcı olamayacaksanız hakkımı hukukta aramak zorunda kalacağım de geç.

Ayrıca cidden o nasıl bir geri vitestir arkadaş, karşıdaki adam gülmekten hukuk birimini falan unutmuştur. Küçük düşürmeyin kendinizi, 3 paragraf boyunca yargı dağıttıktan sonra finali "kime şikayet edersen et" diyerek yapacaksın, ki bir anlamı olsun.

Hocam dediğim gibi hiç dava edilmek gibi bir şey yaşamadım, bir de biraz korkağımdır yalan yok. Üründen de şu an biraz vazgeçmiş durumdayım 200TL gibi bir şey zaten bir de elektronik olunca uğraşmaya çok değecek bir şey değil.

Ondan bir halt olmaz bireysel bir konuşma bu çünkü. Yalnızca ortalıkta elinde kanıt olmadan sosyal medyada "bunlar böyle insanları kandırıyor, böyle dolandırıyor" diye gezinirsen en fazla marka imajını zedeliyor diye şikayet edebilirler.

Çok teşekkür ederim, Hayatı öğreniyoruz işte.

Sen niye haklıyken bir anda geri vites yaptın ki?? Sözkonusu şikayetlerin gerçek değil miydi?
Gerçek hocam.

Hodri meydan diyecektiniz. BÖyle bir şeyden bırakın dava açmayı, siz karşısında ben de avukatıma devrediyorum deseydiniz geri vitesi onlar atardı.

Ürün problemliyse Trendyol desteğe başvur bir de hiç vakit kaybetmeden e devletten THH'ye başvur. Sonra da geri vitesi toparlayıp tekrar 5'e atıp THH'ye başvurdum ürünün hatalı olduğu bariz de, sonuç gelince de sizinle muhattap olmadan doğrudan icraya vereceğim ki vekalet ücreti de ödeyin de. Bunu da hukuk birimine ilet belki iş oraya kalmadan hatalı ürünü alip paramı iade edersiniz de:)

Geri
Yukarı