Trendyol yazışmadan dolayı dava açabilir mi?

OnlyX

Decipat
Trendyol bu konuşmalardan dolayı bana dava açabilir mi? Ya da bu görüştüğüm firma dava açabilir mi?

Screenshot_20240223_150451_Trendyol.jpg

Açabilir mi diyorsunuz peki onlar? Daha önce dava edilmedim bilmiyorum açıkçası ülkeninde durumu malum.

Şimdi konuşmanın tamamı yok, buradan kim haklı kim haksız söylemek mümkün değil. Ama karşı taraf "liselisiniz heralde" tabirini alaycı bir şekilde kullandıysa dava mava açamazlar. Provoke ediyor seni çünkü.

Ayrıca cidden o nasıl bir geri vitestir arkadaş, karşıdaki adam gülmekten hukuk birimini falan unutmuştur. Küçük düşürmeyin kendinizi, 3 paragraf boyunca yargı dağıttıktan sonra finali "kime şikayet edersen et" diyerek yapacaksın, ki bir anlamı olsun.

Şimdi konuşmanın tamamı yok, buradan kim haklı kim haksız söylemek mümkün değil. Ama karşı taraf "liselisiniz herhalde" tabirini alaycı bir şekilde kullandıysa dava mava açamazlar. Provoke ediyor seni çünkü.

Konuşmanın öncesinde çok önemli şeyler yok onların garip garip söylemleri dışında, Bu mesajda da tek "iftira" kaç kişiyi daha böyle kandırmış olmanız demem.

Konuşmanın öncesinde çok önemli şeyler yok onların garip garip söylemleri dışında, Bu mesajda da tek "iftira" kaç kişiyi daha böyle kandırmış olmanız demem.

Ondan bir halt olmaz bireysel bir konuşma bu çünkü. Yalnızca ortalıkta elinde kanıt olmadan sosyal medyada "bunlar böyle insanları kandırıyor, böyle dolandırıyor" diye gezinirsen en fazla marka imajını zedeliyor diye şikayet edebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı