Trendyol Yemek kampanyası kullanılamıyor

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Bugün kız arkadaşımın adresine tatlı gönderdim kendisine haber vermeden. Kampanyalar bölümünden de kampanyayı seçip restoranları listeleyip siparişi öyle verdim. Trendyol yemeği de hiç kullanmadığım için kampanya kesintisinin hangi aşamada olacağını bilmiyordum veya belki cüzdana gelir falan diye düşündüm. Ödemeyi yaptım ama hiçbir kesinti olmadı. Canlı hizmetten yardım aldım meğer kız arkadaşımın numarasıyla sipariş verdiğim için o da kendisi daha önce o kampanyadan yararlandığı için ben kampanyayı kullanamamışım. Kötüye kullanımı engellemek için yapmışlar yani. Ama ben bunu ödeme aşamasına kadar öğrenemedim, bir uyarı falan çıkmadı. Ne bir iade yapabiliyorlar ne de başka bir şekilde telafi. Ne yapmalıyım?

Şirketin belirli bir işleyişi var hocam, yapabileceğiniz ne olabilir ki?

Aklınızda bulunsun parayı kartınızdan çektikten sonra kimse geri vermez, olsa olsa Nays gibi geri kendi banka uygulamasına paracık verir.

Şirketin belirli bir işleyişi var hocam, yapabileceğiniz ne olabilir ki?

Aklınızda bulunsun parayı kartınızdan çektikten sonra kimse geri vermez, olsa olsa Nays gibi geri kendi banka uygulamasına paracık verir.

Ben de onu soruyorum işte ne tür bir mercieye danışabilirim, canlı hizmete danştım hiçbir şey yapamam dedi. En azından trendyol cüzdanına aktarsa veya kampanya hakkımı geri verse tamamım. Kartıma iade yapmasına gerek yok.

Ben de onu soruyorum işte ne tür bir mercieye danışabilirim, canlı hizmete danştım hiçbir şey yapamam dedi. En azından Trendyol cüzdanına aktarsa veya kampanya hakkımı geri verse tamamım. Kartıma iade yapmasına gerek yok.

Hocam yapabileceğiniz tek şey, bu nasıl sistem deyip kullanmayı bırakmak. Maalesef siparişi verdiğiniz anda tüm şartları kabul ettiniz, bundan sonrası firmanın müşteri memnuniyetine bağlı. Yani herhangi bir sorumlulukları yok.

Yemeksepeti Destek'e Mail atabilirsiniz belki daha ciddi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı