Trendyol yemek uygulamasında indirim kampanyası var mı?

DellaPesco

Hectopat
Yer
İç Anadolu
Forumda gördüğüm yemek siparişi için indirim kodları veya kampanyalarını arkadaşımla paylaşıyorum, teşekkürler. Normalde kendim bu uygulamaları kullanmıyorum.
Gelelim konumuza bana böyle bir görsel gönderdi doğru mu diye, bence doğru değil gibi ama takip etmediğim için tam bilmiyorum.

Screenshot_6.png

Trendyol yemek uygulamasında bir indirim kampanyası mevcut mu acaba?

Diğer yemek sipariş uygulamaları ile ilgili kampanyalar varsa benimle paylaşabilirsiniz.

Forumda gördüğüm yemek siparişi için indirim kodları veya kampanyalarını arkadaşımla paylaşıyorum, teşekkürler. Normalde kendim bu uygulamaları kullanmıyorum.
Gelelim konumuza bana böyle bir görsel gönderdi doğru mu diye, bence doğru değil gibi ama takip etmediğim için tam bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1199629

Trendyol yemek uygulamasında bir indirim kampanyası mevcut mu acaba?

Diğer yemek sipariş uygulamaları ile ilgili kampanyalar varsa benimle paylaşabilirsiniz.

İlk siparişe özel 30 TL indirim oluyor.

İndirim olayı yalan önce fiyata bakıyoruz 38 lira tabiri eski fiyatı %25 indirim diyor bakıyorsun fiyata 10 TL indirim sınırlı 49 TL 39 TL'ye satıyor sözde indirim.

Böyle yiyeceklerden artık hoşlanmıyorum. Ne ekmeği ne de eti lezzetli değil. Evde patates de kızarmasını, ekmek yapmasını da, et pişirmesini de bildiğim için daha lezzetli yapıyorum. 20 TL bile olsa çöp.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı