Trendyol'da 2 gündür sipariş alındı yazıyor

Modeste

Kilopat
Genelde alışveriş yaparken pek Trendyol kullanmam ama bir masa beğenip satın aldım 4 gündür sipariş alındı yazıyor. Trendyol'da müşteri hizmetlerine de ulaşamadım bende buraya yazmak istedim. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Sizce iade edip paramı mı almalıyım yoksa 1 hafta içinde hallolabilir mi?

Trendyol'dan alışveriş yapıyorsan bunlara alışmalısın :)
Şaka bir yana ürünün tedarik için bekliyor. Yani iptal etmelik bir durum yok. Belli bir süre sonra kargoya verildi bildirimi gelir.
Üstelik firmalar Pandemi'den dolayı oldukça yoğun, bundan dolayı biraz gecikme yaşanması mümkün.

Genelde alışveriş yaparken pek Trendyol kullanmam ama bir masa beğenip satın aldım 4 gündür sipariş alındı yazıyor. Trendyol'da müşteri hizmetlerine de ulaşamadım bende buraya yazmak istedim. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Sizce iade edip paramı mı almalıyım yoksa 1 hafta içinde hallolabilir mi?
Yoğun oldukları için olabilir bence bekleyin

Ben de hepsiburadadan harddisk aldım gün içinde kargo diyordu ama 2 gündür bekliyorum kargoya verilmesini... Çoğu site bu şekilde yoğun geçtiğinden bir şey de diyemiyorum

Belli bir sipariş tarihi vermiş olmaları lazım. Beklemeni öneririm eğer aciliyeti yoksa. Bir haftayı geçtiği oluyor gelmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı