Çözüldü Trendyol'da e-pin nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sıpa Getti

Decapat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i5-5200u CPU 2.20GHz
İntel HD Graphics 5500
8 GB RAM
Liteon İt lcs-128l9s-Hp SSD
Hp Elitebook 840 G2
Merhaba. Trendyol üzerinden 200 TL Steam cüzdan kodu alacağım. Fakat sepeti onayla kısmında adres ekle kısmında ev adresi istiyor. Ben e-postama gelmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:
Çözüm
Buyur hocam.

1673184652243.png

SMS veya Mail ile gelir, Dijital ürünü kapıya yollama imkanları olmadığına göre :D
E postaya gelir zaten hocam, adresi girseniz de sıkıntı olmaz.

Merhaba. Trendyol üzerinden 200 TL Steam cüzdan kodu alacağım. Fakat sepeti onayla kısmında adres ekle kısmında ev adresi istiyor. Ben e-postama gelmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Alırken sorar diye düşünüyorum. Epin sonuçta kargoyla gelecek hali yok. Ya telefon numarası ister SMS için ya da email.

Hocam mesela ben ev adresimi girince evime gelmez değil mi?
Trendyol'dan 3 kere VP aldım, üçünde de adres girmeme rağmen e-posta adresime geldi. E postanıza gelir alacağınız kod, linkini atabilir misiniz?

Buyur hocam.

Hocam zaten altta SMS ile gönderim ibaresi var. Alırken bir yerde telefon numaranızı soracak içiniz rahat olsun.

Hocam zaten altta SMS ile gönderim ibaresi var. Alırken bir yerde telefon numaranızı soracak içiniz rahat olsun.

Dosya Ekleri

• resim_2023-01-08_162706237.png
    resim_2023-01-08_162706237.png
    601,3 KB · Görüntüleme: 20
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı