Trendyol'da Satıcıya Nasıl Ulaşılır?

okansen14

Hectopat
13 Ekim'de satın aldığım klavye hala hazırlanıyor. Satıcının da elinde stok tükendi, acaba ellerinde bana yollayacak ürün var mı yok mu diye düşünmeye başladım. Eğer ellerinde yoksa iptal edeceğim boşuna beklememek için. Satıcıya nasıl ulaşabilirim acaba?
Ürün ve satıcının linkleri:

Satıcı idefix görünüyor.
idefix sitesindeki iletişim numarası: +908502660606
Olarak görünüyor. Bu numaradan ulaşmayı deneyin hocam. Sorununuz çözülecektir. Trendyol neden mesaj sistemi getirmiyor merak ediyorum.

13 Ekim'de satın aldığım klavye hala hazırlanıyor. Satıcının da elinde stok tükendi, acaba ellerinde bana yollayacak ürün var mı yok mu diye düşünmeye başladım. Eğer ellerinde yoksa iptal edeceğim boşuna beklememek için. Satıcıya nasıl ulaşabilirim acaba?
Ürün ve satıcının linkleri:

Keşke konu açmadan önce satıcıyı Google'dan araştırsaydın :)

Haklı olsan da yardımcı olmuyorsun. Konu çözüme kavuştu zaten yorum yapma zahmetine girmeseydin keşke.
İlk defa bilgisayar kullanan biri olmadığın Technopat Sosyalde aktif olduğundan belli. Satıcıyı da bulman çok zor olamayacaktır diye düşündüm sadece. Kırdıysam özür dilerim, iyi geceler.

Acaba klavye elinize geçti mi? Geçtiyse de size bir sorum olacak, bende aynı satıcıdan bu ürünü sipariş ettim ancak ürün Türkçe mi yoksa İngilizce mi düzgün bir şekilde ifade edilmemiş. Bu konu da yardımcı olabilir misiniz?

Acaba klavye elinize geçti mi? Geçtiyse de size bir sorum olacak, bende aynı satıcıdan bu ürünü sipariş ettim ancak ürün Türkçe mi yoksa İngilizce mi düzgün bir şekilde ifade edilmemiş. Bu konu da yardımcı olabilir misiniz?
Telefon edip satıcıyı uyardığım gün kargoya verdiler, ertesi gün elime geçti. Ürün Türkçe bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı