Trendyol'da satılan Adidas ayakkabılar orijinal mi?

koztrue

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Diğer sitelere kıyasla bir ayakkabı en az 200 TL farkla satılıyor. Bunun sebebi nedir?

Hayır çakma ürünler. Verilen puanlardan 1 ve 2 yıldızlılara bakarsanız anlarsınız.

Hepsiburada'da 2443 TL'lik ayakkabı neden burada 800 TL anlamlandıramadım.

Hepsiburada'da 2443 TL'lik ayakkabı neden burada 800 TL anlamlandıramadım.

Satıcı Trendyol mesajlara orijinal yazmış ama ayakkabılar puan olarak da fazla düşük değiller.

Satıcının Trendyol olması orijinal olduğu anlamına gelmiyor. Sorularda ayakkabı orijinal mı sorularına verdikleri cevaplara bakmanız yeterli zaten. Sanırım 5 yıldızlı yorumlara baktınız. 1 ve 2 yıldızlı yorumlara bakarsanız çakma olduğunu anlarsınız. Ve bazı fotoğraflara alt tabandaki akan boya izlerini. Ve söyledikleri plastik kokuları.

Anladığım kadarıyla Adidas çatısı altında üretilen 2. kalite Hindistan üretimi ayakkabılar. Mağazadan aldığım ve buradan aldığım ayakkabıların üretim yeri farklı. Trendyol'un bunu belirterek satması lazım aslında, memnun da çok memnuniyetsiz de. Alınıp alınmayacağı tartışılır ama bu ayakkabılara bu paraları vermek yerine üzerine biraz daha ekleyerek mağazadan almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Benim aldığım HiTrail modelinde herhangi bi sıkıntı çıkmadı ve şık duruyor, fakat başkasında ne olacağı muamma.

Geri
Yukarı