Trendyol'da satılan Vanilyalı Coca-Cola nasıl?

Merhaba. Trendyol'da Vanilyalı Coca-Cola gördüm. 2 ceşiti var. Biri bu. Diğeri de bu. Satıcının yaptığı yoruma göre ikisi arasında ufak bir tat farklılığı olabilir miş? Ne iştir bu. Normalde Türkiye pazarında yok bu Vanilyalı Coca-Cola. Zaten satıcılarda Amerika'dan getirttiklerini yazmışlar. Güvenilirliği nasıldır? Alınır mı?
Adam söğüşleme taktiği,hem sağlığını alıyor hem paranı.Onu geçtim 330ml şey 39 liramı olur.

1659051645779.png

Bir videoda rastlamıştım, jelibon gibi demişti.

Fiyatına göre 1 kereye mahsus alınabilir bence. En azından tadına bakmak için. Konuyu açma amacım güvenilirliği vs.

Acaba farklı marketlerde olan bir kola'mıdır diye aratayım dedim. Aratmaz olaydım.
Ben de görüp almayı düşünmüştüm de uğraşılmaz diyip vazgeçmiştim bu konu sayesinde yeniden aklıma geldi :)

Kimine tadı güzel, kimine tadı berbat gelir. Ben hiç denemedim ama vanilya ile kola birleşimi bence saçmalık. Ayrıca fiyatıda pahalı, onun yerine a101'den pakette çiğköfte ve ayran alırım daha iyi, hem daha kârlı çıkarım.

Biri eski tasarımı Amerika'da üretilen biri ise EU diye biliyorum. İçi aynı yani. Sadece şunu dikkate al 1 tane alacaksan. O gelene kadar iyice çalkalanabilir falan. Evine gelince hemen içmek yerine biraz dinlenmesini bekleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı