Çözüldü Trendyol'daki satıcı hangi RAM bilgisini doğru girmiş?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1

Şunun aynısına sahibim. Bir tane daha almak istiyorum fakat şöyle bir şey var. Adam açıklama kısmına 8 GB RAM, özellikler kısmına ise 4 GB RAM diye yazmış. Ben bu satıcı ile nasıl iletişime geçebilirim veya hangi bilgi doğru?

Çözüm
4 GB yanlış girilmiş. Linkteki RAM'in kodunu Google'da arattım ve 8 GB sonuçlarıyla karşılaştım.
Birincisi, CL değerleri uygun değil. İkincisi, Trendyol bakiyesi satın aldım birinden. Yani Trendyol'dan almam şart. Üçüncü ve sonuncu olarak, anakartım en fazla 3000 MHz destekliyor.

3600MHz alsanız bile ikisi de 3000MHz'de çalışır. Fiyat farkı olmadığından benim attığımı alabilirsiniz. Umarım uyumluluk problemi çıkmaz.

Bugün bende bir şeyler var aga. Az önce de R5 3600 ile 3070 sistem topladım. Adam bana Trendyol'dan almam gerekiyor dedi ben gittim yine Hepsiburada linkini atıyorum.
Trendyol cüzdan satan hacker gibi biriyle karşılaştım. 300 TL Trendyol kodunu 150 TL'ye satıyorlar. Bir çok satıcı var böyle. Bulunması çok da zor olmamalı. Böyle ucuza götürmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı