Trendyol'daki dolandırıcı satıcı uzuzmi

Faturasız gönderildiğini kapıdaki görevliye söylemeniz durumunda da iade edebilirdiniz. En kötü mailinize gönderilen e-arşiv faturasından iade edebilirdiniz. Bahane üretmeye gerek yok yani. Geçmiş olsun, size bir tecrübe olmuş oldu.

Trendyol'dan fatura istenmiyor ya. Canlı desteğe yazmıştım "Şu ürünümün faturasını alabilir miyim?" diye. Bana satıcıdan almamı söylemişlerdi.
Ürünü ben teslim almadım amcam almış denemiş kulaklığı falan sonra bana verdi kargon geldi. diye.

Xiaomi Piston kulaklıkların çok fazla sahtesi var. 2-3 yıl önce 30-40TL ye Fresh Edition alınabiliyordu. Hem de çakması yoktu. İki tane kulaklık aldım biri Mi Store çekilişinden diğeri de 50TL ye N11'den. 50TL civarına satılanlar plastik malzemeden. Orijinali metal.

İadesini isteyebilirdi yani. Trendyol'a farklı ürün gönderildiğini söylerse gerekeni yapıyorlar.
Artık 1 dahaki sefere hocam teşekkürler zaten kimse dolandırılmasın diye yazdım buraya işin işten geçtiğini bende biliyorum.

İadesini isteyebilirdi yani. Trendyol'a farklı ürün gönderildiğini söylerse gerekeni yapıyorlar. Ayrıca e-arşiv faturasını da yollamaları gerekli e-posta ile.
Anladım.

Ürünü ben teslim almadım amcam almış denemiş kulaklığı falan sonra bana verdi kargon geldi. diye.
Her türlü 15 gün içerisinde iade etme hakkınız var hatta son dönemde 30 güne çıkarmışlardı. Keşke hakkınızı kullansaymışsınız. Neyse giden gitmiş. Bundan sonra daha dikkatli olursunuz.

Kulaklığı iade ederken çok sorun yaşarsın. Kulak içi veya üstü kulaklıklar hijyen kuralları gereği iade esnasında sıkıntı çıkartıyor. Ayrıca madem ki iki üründe yanlış geldi niye anında iade etmedin ? Kargoyu senin teslim alman lazımdı amcanın kulaklığı alıp denemesi yanlış bir davranış. Geçmiş olsun diyeyim ne diyeyim bir şey yapamazsın diye düşünüyorum bundan sonra.

Xiaomi piston kulaklıkların çok fazla sahtesi var. 2-3 yıl önce 30-40TL'ye fresh Edition alınabiliyordu. Hem de çakması yoktu. İki tane kulaklık aldım biri mi Store çekilişinden diğeri de 50TL'ye N11'den. 50TL civarına satılanlar plastik malzemeden. Orijinali metal.

Sonra başka yerden aldım o kulaklığı bu sefer iyi mal almışım ama onu da babam istedi ona verdim şimdi orijinal siyah Basic Edition kulaklıkla idare ediyorum.

Geri
Yukarı