Trendyol'dan 3070 TL'ye Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum alınır mı?

Yer
İzmir
Sephora'da 3850 TL olan parfüm Trendyol üzerinde 3070 TL. Arada yaklaşık 800 TL gibi bir fark mevcut. Sizce Trendyol'daki parfüm alınır mı?
Orijinal olmadığından şüpheleniyorum fakat 3K TL'ye de çakma parfüm koyacaklarını sanmıyorum.

Sephora'da 3850 TL olan parfüm Trendyol üzerinde 3070 TL. Arada yaklaşık 800 TL gibi bir fark mevcut. Sizce Trendyol'daki parfüm alınır mı?
Orijinal olmadığından şüpheleniyorum fakat 3K TL'ye de çakma parfüm koyacaklarını sanmıyorum.

Hocam jean paul gaultier markasının parfümlerini arcon kozmetik ithal ediyor. Arcon kozmetiğin internet sitesine girip satış noktalarına baktığım zaman venüs parfümeri satış noktası olarak gözüküyor. Bu mağazadan hiç alışverişim olmadı ama ithalatçı firma bu mağazayı satış noktası olarak gösteriyorsa sahte satma şansı çok düşük gibi.

Bu linke girip marka olarak jean paul gaultieri, şehir olarak İstanbul'u seçip 7.sayfaya geldiğinizde venüs parfümeriyi görebilirsiniz. Ki bu satıcıdan almanız zaten şart değil, araştırın belki daha uyguna bulursunuz. Bulduğunuz satıcıları arcon kozmetikten doğrulamaya bakın sadece.

Sephora, beymen ve boyner sattıkları parfümlere çok fazla kâr koyuyorlar ama bu firmalar kadar büyük olmayan kozmetikçi ve parfümeri mağazaları daha az kar koyuyor ve bu yüzden daha ucuza satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı