Trendyol'dan aldığım mousepad başka bir seri ve çakma çıktı!

Trend Yol'dan sweatshirt alacaktım korkuttunuz beni :D. Var mı şöyle işini yaparken biraz ahlaklı olmaya çalışan insanlar? Önerebileceğiniz bir site?

Trend Yol'dan sweatshirt alacaktım korkuttunuz beni :D. Var mı şöyle işini yaparken biraz ahlaklı olmaya çalışan insanlar? Önerebileceğiniz bir site?

Kıyafetleti genelde oradan alırım çok sıkıntı yaşamadım ama 2 ay önce aldığım şort patlak gelmisti satıcıda Trendyol'un kendi markasıydı.

Herkese merhaba öncelikle. Trendyol üzerinde "Bloody B-087S SPECTER CLAW X-THIN" adlı ürünü aldım. Ürün 2 gün sonra evime geldi fakat üründe bazı şeyler dikkatimi çekti. Farklı ürün geldi ve inceleme videolarına baktığımda sol alttaki "Bloody" yazısının altında "Bloody.com" yazması gerekirken "Sloody.com" yazması ve sol üsteki yere "Bloody.com" yazması gerekirken hiçbir şey yazmıyor. Ne yapmalıyım?
Ürün: Bloody B-087S SPECTER CLAW X-THIN Geniş Oyuncu Mouse Pad 70*30 | Trendyol

Eki Görüntüle 729750

Eki Görüntüle 729752

Eki Görüntüle 729749

Eki Görüntüle 729760

Bu ne hocam ya 🤣 Pahalı bir şey değil ise atın çöpe gitsin. Ayıptır ya🤣

Bu ne hocam ya 🤣 Pahalı bir şey değil ise atın çöpe gitsin. Ayıptır ya🤣
Sizin o pahalı birr şey değilse çöpe atın gitsin uğraşmayın dediğiniz şey sayesinde adamlar hem telif haklarını ihlal etmiş oluyorlar hem çok ucuza mal ettikleri bir ürünü ederinin çok üstüne satıyorlar hem de birçok kişiyi mağdur etmiş oluyorlar. Korsan, çakma ürünleri meşru hale dönüştürmeyin.

Nesi ayıp hakkınızı arayın iade edin.

Satıcı'nın yaptığı ayıp dedim.

40 TL'yi siz verecekseniz atayım o zaman. 🙂 Para kolay kazanılmıyor.

Ben 20 TL'lik bir şey sanmıştım. O yüzden. Ürünün orijinal olma Iddia'sı var mı idi?

Sizin o pahalı birr şey değilse çöpe atın gitsin uğraşmayın dediğiniz şey sayesinde adamlar hem telif haklarını ihlal etmiş oluyorlar hem çok ucuza mal ettikleri bir ürünü ederinin çok üstüne satıyorlar hem de birçok kişiyi mağdur etmiş oluyorlar. Korsan, çakma ürünleri meşru hale dönüştürmeyin.

Bu gibi çakma Pad'ler her zaman var idi. Fakat arkadaş orijinal diye almış galiba. Ben de dediğimin hala arkasındayım. Şahsen bu ürünü ben almış olsa idim. Ve direk karşıma çakma ve farklı model çıksa idi. Sövüp basar idim çöpe. Fakat arkadaş 40 TL'ye almış. Ve onun maddi durumunu ben bilemem. Elbette ister iade eder. İster hakkını arar. İster ise çöpe basar. Yanlış anlaşılmışım ben galiba. Özür dilerim.

Geri
Yukarı