Trendyol'dan alınan Arctic MX-4 sahte mi?

Tuna06711

Hectopat
RAM
16, GB DDR4 2400MHz
Ekran kartı
XFX RX570 8GB
Anakart
Gigabyte A320
İşlemci
Ryzen 5 1600 12nm
Arkadaşlar herkese merhaba. Yaklaşık 1.5 sene evvel Trendyol'dan MX-4 macun almıştım. O zamanlar bu sahte mevzusu piyasada hiç yoktu. 2019 Edition denilen paketi geldi elime ve üzerinde bulunan 1000 dolar çekiliş kodunu o zaman kullandım çekilişe de katılmıştım. Site sahte ürün uyarısı da vermemişti. Ben bu süreçte 4 5 kere bu ürünü kullandım. Çünkü maksimum 1 ay içinde sıcaklıklar tekrardan tavan yapmaya başlıyor. İlk sürdüğümde muhteşem sonuçlar varken 1 hafta sonra üzerine 10 derece koymuş hale geliyor.

Ben de sahte olabileceğinden şüphelenip Reddit'te bulunan sahteyi anlama yolları diye bir başlık gördüm oradaki söylenenler ile karşılaştırdım. Pakette hiçbir sorun yok. Çakma gibi durmuyor yani. Kodu taratınca sistem uyarı da vermemişti zaten. Ama dediğim gibi hiç memnun kalmadım. Ya çok kaliteli sahte ürün verdiler bana ya da başka bir sorun var.
Canıma tak etti sıcaklıklar artık yeni bir macun alayım diyorum ama Teknobiyotik'ten MX4 mü alayım yoksa Zalman stc8 mi alayım emin olamadım. MX4 kullanıp 1 ay içerisinde bu kadar gözle görülür düşüş yaşayan var mı?

Eline ulaşan ürün buysa orijinal demektir. Sahte macunun kıvamı da farklı. Amazon'dan aldım ben. Tavsiye ederim.

1641460804954.png

Zalman STC8 Tavsiye etmem. Denemek için birkaç gün önce almıştım MX4’den daha kötü sonuçlar aldım MX4’den kötü bir macun ısı iletim değerinin yüksek olması yanıltmasın.
Yerinde olsam Amazon’dan MX-4 alırdım. Benim elimde de sahte MX-4 vardı orijinali ile arasında 15 derece oynuyor.

2019 Edition, sahte olanı hocam. Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim sağ olun hocam.
Zalman stc8 tavsiye etmem. Denemek için birkaç gün önce almıştım MX4'den daha kötü sonuçlar aldım MX4'den kötü bir macun ısı iletim değerinin yüksek olması yanıltmasın.
Yerinde olsam Amazon'dan MX-4 alırdım. Benim elimde de sahte MX-4 vardı orijinali ile arasında 15 derece oynuyor.

Teşekkürler hocam bilgi için.
Eline ulaşan ürün buysa orijinal demektir. Sahte macunun kıvamı da farklı. Amazon'dan aldım ben. Tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 1262326

Bu değil, muhtemelen sahte ürün dediğiniz gibi. Yenisini alma vakti geldi.
Şu an Teknobiyotik'ten aldığım macunu kullanıyorum yaklaşık 3 gün oldu ve çok çok iyi sonuçlar var şu anda. 1 2 hafta bakalım ne olacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı