Trendyol'dan alınan monitörden ölü piksel çıktı

MORTEUX

Centipat
Daha fazla  
Selam, bugün kargom geldi, monitörümü aldım. Kontrollerini yaptığımda bir tane ölü piksel ile karşılaştım, sol üst'de. İade etmeyi düşünmüyorum, zamanla çoğalır mı? Ve ya silmek mümkün mü'dür? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1692184401048692350583916662110.jpg
    1692184401048692350583916662110.jpg
    323,7 KB · Görüntüleme: 80
Hocam çoğalsın veya azalsın farketmez. Ayıplı mal ayıplı maldır. Senin bu monitörü alırken böyle gelmeyeceğini düşünerek aldığın için ister istemez acaba iade mi etseydim? Sorusu içini yiyecek. Bu yüzden en iyisi sen iade et bu ayıplı ürünü bu zamanda para kolay kazanılmıyor. Ayıplı mal satmamayı öğrensinler artık!

Selam, bugün kargom geldi, monitörümü aldım. Kontrollerini yaptığımda bir tane ölü piksel ile karşılaştım, sol üst'de. İade etmeyi düşünmüyorum, zamanla çoğalır mı? Ve ya silmek mümkün mü'dür? Şimdiden teşekkürler.
Hocam durum markadan markaya değişiyor, çoğalabilir de çoğalmayabilir de siz en iyisi gidin bi baktırın.

İade et geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı