Trendyol'dan alınan SoundLiberty 53 Pro iade edilir mi?

Trendyol siparişin üzerine yattı arkadaşlar çıldırmak üzereyim. 7'sinde ulaştı 2 güne onay ya da red olur dediler olmadı. 3 gün daha bekleyin dediler aksilik olmuş 3 gün sonra yaparız dediler. Bugün aradım 4 gün daha bekleyin diyorlar. Ana avrat sövmeme az kaldı şirkete. Bunları nereye şikayet edebilirim.

Edit: an itibariyle mesaj geldi kulaklığı bana geri gönderiyorlar @Romaa

Son düzenleme:
Trendyol siparişin üzerine yattı arkadaşlar çıldırmak üzereyim. 7'sinde ulaştı 2 güne onay ya da red olur dediler olmadı. 3 gün daha bekleyin dediler aksilik olmuş 3 gün sonra yaparız dediler. Bugün aradım 4 gün daha bekleyin diyorlar. Ana avrat sövmeme az kaldı şirkete. Bunları nereye şikayet edebilirim.

Edit: an itibariyle mesaj geldi kulaklığı bana geri gönderiyorlar @Romaa
Tahmin ettiğim gibi.

Ben ürünü denedim ama, kutuda bandrol yoktu bandrolsüz kutuydu zarar vermeden açıp kapadım. Yine de göndereyim mi bir kez daha?

Ben ürünü denedim ama, kutuda bandrol yoktu bandrolsüz kutuydu zarar vermeden açıp kapadım. Yine de göndereyim mi bir kez daha?
Bandrolsüz kutuysa zaten sizin iade etme hakkınız var. Satıcı değil Trendyol karar veriyor iadeye. Ürün henüz gelmedi demişsin satıcı kargo parası ödemek istemeyip göndermeyebilir. Gönderseler bile dediğim gibi yap, açma birkaç bahane yaz gönder.

Satıcı trendyol :) Tamam bir kez daha deneyeceğim.

İadeyi tekrarlamak için bana gelmesini mi bekleyeyim yoksa siparişlerim kısmından talep oluşturayım mı ? Ben 3. gün iade ettim ama şuanda 14 günü geçti bir sorun olur mu?

@lampeonn

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı