Trendyol'dan alınan Redmi Note 11 iade edilir mi?

arnoldd34

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 10 gün önce Trendyol'dan, Xiaomi Türkiye satıcısından Redmi Note 11 aldım. Ancak Instagram'da bazı videolarda sürekli FPS dusmesi oluyor can sıkıcı bir durum, iadeye yollasam kabul ederler mi? Soru sorduğumda SIM kart takılırsa olmaz gibi otomatik cevaplar veriyorlar.

10 gün çok uzun bir süre iade kapsamlarına bakın Trendyol'u aramanızı tavsiye ederim bize gönderin biz bakalım derler gönderirsin artık Redmi yer kabul mü bilemeyiz şansını dene

Arkadaşlar 10 gün önce Trendyol'dan, Xiaomi Türkiye satıcısından Redmi Note 11 aldım. Ancak Instagram'da bazı videolarda sürekli FPS dusmesi oluyor can sıkıcı bir durum, iadeye yollasam kabul ederler mi? Soru sorduğumda SIM kart takılırsa olmaz gibi otomatik cevaplar veriyorlar.
İade almazlar muhtemelen. Parça değişip değişmediğini kimse bilemez. İçinden ekranı aldın, yan sanayi ekran taktın iadeye gönderdin orijinal ekranı da sattın diyelim. Kim bilecek? Tabii yapmamışsınızdır ama bu nedenler dolayısıyla iade almazlar.

Eski açtığınız konuda da belirtmiş bu sorun cihaz kaynaklı değil maalesef biraz da şansa Instagram böyle yapabiliyor. Gerekçe isterse muhtemelen bunu sorun saymazlar fakat yasal olarak 14 gün süreniz olması gerekli.

Son düzenleme:
Sorun cihazdan kaynaklı değil. Android ve Instagram’dan kaynaklı. Ama bu cihazı iade edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Cihaza zarar vermediğiniz sürece hat taksanız bile yasal iade süreci 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Almak zorundalar. Yoksa THH’ye gidin. Haklısınız ve hakkınızı alırsınız.

Reis Xiaomi ürünlerinin hepsinde var o sadece mi serisinde yok canını sıkma zaten başka bir Redmi modeli alsanda yaşarsın bunu zaten 1 -2 yıl içinde bayağı saçmalar telefon bence hiç uğraşma telefonu kullan 1 yıl sonra sat gitsin

Samsung A13 kullanıyorum daha birkaç günlük telefon ancak sizin yaşadığiniz sorunları bende yaşıyorum hatta garantiye gondermeye bilene niyetim var sonuçta daha önceleri A7 2017 kullandım bu telefonu 5 yıl kullandım ancak hiçbir sorun yaşamadım daha yeni A13 olan telefonda ilk günden Instagram'da videolarda kasma telefon bazı durumlarda Android durduk yere kasması çok can sıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı