Trendyol'dan alınan VP gelmedi

Paybox isimli satıcıda benzer bir sorunu yaşamıştım. Gece alışverişlerinde özellikle kodun gelmesi sabahı buluyor banka mesai saatleri dışında olduğu için ödeme güvenliğinin doğrulanması vesayir bişey uzun sürüyor o yüzden. Buna benzer bişey söylemişti trendyol destek yanlış hatırlamıyorsam. Eğer akşam verdiyseniz siparişi sabah gelir muhtemelen
PAYBOX adlı satıcıdan saat 03:00'da sipariş vermiştim. 5 dakika sonra SMS olarak yolladılar kodu. O yüzden biraz fazla sorguluyorum.

PAYBOX adlı satıcıdan saat 03:00'da sipariş vermiştim. 5 dakika sonra SMS olarak yolladılar kodu. O yüzden biraz fazla sorguluyorum.
İki kere gece siparişi verdim. İkisinde de sabahına geldi bana kod. Hatta daha dün akşam gece 23:00 gibiydi sanırım sipariş verdim sabah elime ulaştı. İlginç. Değişkenlik gösteriyor demekki

Konuyu açtığım günün akşamı VP tarafıma teslim edildi. Böyle bir sorun yaşayan olursa ilk başta satıcı ile Trendyol üzerinden iletişim kursun. Sonrasında beklesin bir şekilde ulaştırıyorlar hem SMS hem mail yoluyla.

Geri
Yukarı