Trendyol'dan VP kodları gelmedi

emoman

Femtopat
Daha fazla  
Trendyol'dan saat 17.30’da 2 tane VP kodu aldım. Saat 23.00 ama kodlar hala gelmedi. Ne yapmam gerek pazar günü diye mi gelmemiştir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol'dan saat 17.30'da 2 tane VP kodu aldım. Saat 23.00 ama kodlar hala gelmedi. Ne yapmam gerek pazar günü diye mi gelmemiştir?

Hangi saticidan aldin ben neredeyse her satıcıdan aldım en geç 1 saatte geldi seninki çok uzun sürmüş işin pazarı pazartesisi yok musteri hizmeti ile görüş.

Yarın gelir diye düşünüyorum, spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın.

Ne yönden beğenmedim attın kanka :D böyle VP satan yerler En geç 2-3 saat içerisinde veriyor magaza olduğu için çok geç olmuş şikayet etse alır zaten tecrübe var.
Böyle konularda acele etmeye gerek yok, biraz sabredebilir.

Belki adamın mağazasında alacağı skin vardır baska konu olsa sabret derdim bende :D
Oyun hakkında bir bilgim olmadığından öyle bir yorum yapamıyorum, acelesi var ise yorumlara göre almalı.

Oyun hakkında bir bilgim olmadığından öyle bir yorum yapamıyorum, acelesi var ise yorumlara göre almalı.

Anlatayım kanka bilgin olsun belki tekrar önüne çıkar böyle konu oyunda magaza sistemi var 1 Günde yenileniyor yani sabaha kalmıyor o skin belki aylarca tekrar mağazasına gelmeyecek çok sinir bozucu durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı